PrimeHill Ankara Emlak Projesi


Ankara’da büyükşehrin merkezinde sizi stresten uzaklaştıracak bir emlak projesi PrimeHill Ankara sizi yolların kesişim noktasında ulaşım kolaylığı sunan bir yer. PrimeHill Ankara Emlak Projesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde villa konforunu rezidans yapımı ile birleştirmiştir. Oturumunda mahremiyete önem veren proje ses yalıtımında şehrin merkezi olması durumu olsa bile alanında çok başarılıdır. Villa rahatlığı akıllı ev teknoloji ile birleşimi bu konuda ne kadar konfora önem gösterdiğinin bir göstergesidir. PrimeHill Ankara Emlak Projesi akıllı ev teknolojisini parmak izi okuması ile gerçekleştiriyor.

Proje Çeviktay İnşaat tarafından yapılmış olup 9750 metrekarelik arsa alanına inşa edilmiştir. İçerisinde Toplam 4 blok bulunur. Bu 4 blokta ise 26 konut yapılmıştır. Konutların 13’ü bahçe, 13’ü ise çatı dubleksi olarak inşa edilmiştir. Villa mantığı kaostan uzak huzuru az katlı bina ile sağlar.

 PrimeHill Ankara Emlak Özellikleri

Geniş ve mahremiyete önem veren yapı ailenizle son derece kaliteli vakit geçirmenizi sağlar. Tam 6 bin metrekare bahçe alanına sahiptir. Bu geniş alan şehrin içinde doğanın huzurunu sunar. İçerisinde bulunan konutlar ise 4+1, 5+1 ve 8+1 tipindedir. Genişliği ise en küçüğü 210 metrekare olup en genişi 580 metrekare alanıyla değişir. Konutların içerisinde özel iki ayrı otopark alanı vardır. İçerisinde bulunan kapalı yüzme havuzu sosyal yaşam alanlarındandır. Son derece güvenilir olan yer bu konudaki tüm üstün teknolojilerini kullanmıştır. Ayrıca binaların ayrı bir depolama alanı mevcuttur.

PrimeHill Ankara Emlak Fiyatları

Bu çok tercih edilen binaların en düşük fiyatları 1 milyon 240 bin liradan başlıyor olup 2 milyon 500 bin liraya kadar fiyat aralığındadır. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz PrimeHill Ankara Emlak Projesi evleri hemen teslim edilir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir