Apkar Life Ankara Emlak Projesi


Apkar Life Ankara Emlak Projesi, tek blokta 16 daire olacak şekilde planlamıştır. Bu projede her katta 2 tane daire bulunur. Zemin kat ve 8 katlı tek blok olarak Apkar Life projesi hayata geçirilmektedir. Projedeki dairelerin brüt büyüklüğü 170 metrekare için net büyüklük ise 150 metrekaredir.

Apkar Life Daireleri için Banka Kredisi Kullanabilirsiniz!

Apkar Life Ankara Emlak Projesi daireleri için banka kredi çekmeniz mümkündür. Bir daire fiyatı 600.000 TL ile 750.000 TL arasında değişmektedir. Tüm daire tipleri ise 4+1 olarak tasarlanmıştır.

Proje Ankara’nın gelişen bölgelerinden biri olan Bağcılar’da hayata geçirilecektir. Toplamda 16 daire için olan bu proje butik türdedir. 4 odanın yanı sıra 1 de salon bulunmaktadır. Her katta 2 tane daire yer almaktadır. Projedeki dairelerin 3 farklı cephesi de mevcuttur.

Cam kaplı balkonlar evinizin balkonunda kışın da keyif yapmanızı sağlamaktadır. Dairelerin zemin kaplaması ise laminant parke olarak tasarlanmıştır. Müşteriye dayanıklı laminant kaplama ürünü sunulmaktadır. Dairelerin ıslak zeminler ise granittir.

Banyo ve mutfaklarda ise yüksek kaliteli (1.sınıf) malzeme kullanılmaktadır. Dolaplar bu kaliteli lake ile kaplanmıştır. Hem banyo-mutfak dolapları hem de kapıları bu özel lake ile kaplanabilirler. Kapılar için özel üretilmiş lake mobilyalar proje için kullanılacaktır.

Apkar Life Ankara Emlak Projesi kapsamındaki dairelerde şu özellikler bulunacaktır:

  • Binada asansör ve jeneratör vardır
  • Daireler merkezi ısıtmalı olup, ısı pay ölçer ve ankastre beyaz eşya bulunmaktadır
  • Site kameralar ile gözlenmektedir; fitness merkezi ve kapalı otopark bulunur
  • Deprem yönetmeliğine, yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır; aynı zamanda yapı denetimi ve zemin etüdü de gerçekleştirilmiştir

Bağlıca Bulvarı civarında yapılacak olan inşaatlar, Ankara Etimesgut’a bağlı bir arazidedir. Binalar modern bir mimariye sahiplerdir. Sosyal, eğitim, sağlık ve eğlence için de sitede ve çevresinde çok sayıda imkanlar bulunur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir