Multi Flat Residence Ankara Emlak Projesi


Multi Flat Residence Ankara Emlak Projesi, gelişen bölgelerden biri olan Bağcılar’da uygulamaya geçirilecektir. Hemen teslim özelliği bulunan Multi Flat Residence Lim-Ka inşaat tarafından hayata geçirilecektir. Projenin arsa alanı 8.500 metrekare iken inşaat alanı ise 45.000 metrekaredir. Projede 108 daire vardır ve 20 katlı tek blok halindedir.

Ankara’da Güvenli ve Merkezi Bir Proje!

Multi Flat Residence Ankara Emlak Projesi, modern konut arayışı içinde olanlara sevecekleri bir mimari sunuyor. Teknoloji, konfor ve güvenlik bakımından site bütün ihtiyaçları karşılayabilecek kapasitede planlanmıştır. Sitenin özellikleri aşağıda verilmiştir:

  • Yangın merdiveni
  • Jeneratör, sprinkler sistemi, yük asansörü, hidrafor ve su deposu bulunur
  • Ankastre beyaz eşya setleri
  • Ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası
  • Akıllı ev sistemi
  • Geniş balkon

Bağcılar’da merkezi bir yere yapılacak olan inşaatlar sağlık kurumlarına, eğitim kurumlarına, alışveriş merkezlerine, yeme-içme mekanlarına çok yakındır. Multi Flat Residence Ankara Emlak Projesi ulaşım açısından da kolaylıklar içermektedir. Yeri nedeniyle kolayca ulaşımın sağlanabileceği bir bölgede proje gerçekleştirilmektedir.

Projede 4+1, 3+1 ve 2+1 daireler bulunmaktadır. 2+1 evlerin net büyüklüğü 91 metrekare iken, 3+1 konutlar 131 metrekare ve 4+1 konutlar ise net olarak 148 metrekaredir.

Bu modern konut residence projesinde fitness salonu, çocuk oyun alanları, oturma alanları ve süs havuzları da bulunur. Hem açık hem kapalı otopark mevcuttur. Site alanı 7/24 kamera ile gözlenmektedir. Çocukları olan aileler onları güven içinde sitedeki oyun alanlarına bırakabilirler. Güvenlik yalnızca kamera ile değil sitedeki bir güvenlik ekibi ile de sağlanmaktadır.

Bağcılar gelişen; özellikle de modern konutların arttığı bir bölgedir. Hem satılık hem kiralık konut fiyatları artış göstermektedir. Ev fiyatları 396 bin TL ile 690 bin TL arasındayken kiralar ise ortalama 1.200 TL’den başlamaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir