Ankara Atakent Evleri


Ankara Batıkent ilçesinde konumlanan Ankara Atakent Evleri, uygun fiyat aralıklarından yana yatırımcılarını bekliyor. Üstelik konut kredilerine de uygun durumda olduğunu baştan söylemek gereklidir. Ataseven Grup çerçevesinde projeye yer veriliyor. Bunun için 50.000 m2’lik arsa alanına projenin konumlanmış olduğunu belirtmek gerek. Arkasından yaklaşık 45.000 m2’lik alanın da yeşil olarak şehrin ortasında bulunduğunu söylemeliyiz.

Ankara Atakent Evlerinin Etapları

Belirli etaplar kapsamında projede bulunan dairelerin incelemelerine geçmek daha mantıklı olacaktır. Şöyle ki 2 etaplı olacak şekilde 6 bloktan oluşan konut projelerinden bir tanesidir. Toplamda da yatırımcılara 348 adet dairenin sunulması esas alınır. İlk etapta 3 ve 2. Etapta yine 3 olacak şekilde bloklar sunuluyor. Dairelerin tipleri ve m2’leri için sunulan detaylar da;

  • Hepsinin 4+1 olacak şekilde daire tiplerine sahip olduklarını belirtmek gereklidir.
  • Daire tasarımlarında 138 ile 140 m2 olacak şekilde boyutlara yer verilir.
  • Konumu gereğince avantajlı olduğunu metroya 5 dakikalık mesafede olduğundan anlayacaksınız.
  • Çocuklu ailelerin tercihi halinde olan projede sosyal yaşam alanları da dikkat çekiyor.

Ankara Atakent Evleri için skrinkler sisteme yer veriliyor. Su depoları, yangın merdivenleri, jeneratör, asansör gibi tüm bina özelliklerinden yana fikir sahibi olabilirsiniz. İnşaat teknikleri için de hem deprem hem de yalıtım yönetmeliklerine uygun olduğunu söylemek gerek.

Ankara Atakent Evleri’nin Yeşil Alanları

Baştan da belirttiğimiz gibi 45.000 m2’lik alanın yeşil olarak kalması esas alınmıştır. Bundan dolayı çocuklu ailelerin de tercihi halinde olduğunu söylemek gerek. Kameralı sistemlerinden oyun alanlarına kadar tüm detaylara yer verilir. Ankara Atakent Evleri, peyzaj alanlarına ve göletlere dahi sahiptir. Fitness merkezlerinin, çiçek bahçelerinin ve hayvan barınaklarının da proje kapsamında tasarlanması söz konusudur. 24 saat boyunca kameralı güvenlik sistemlerine yer verilmesi de çocuklu aileleri son derece etkiliyor. Futbol sahasından otoparklarına kadar tüm detaylara göz atanlar uygun fiyatları çerçevesinde dairelere yatırım yapmakta.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir