Zer Levent


Zer markası üzerinden İstanbul’un pek çok noktasında konut projeleri oluşturan Ceylan İnşaat, Beşiktaş semtinde yeni bir yaşam merkezi oluşturmak için çalışıyor. Zer Levent olarak adlandırılacak olan projenin, 5 bin 732 metrekarelik bir alan inşa edilmesi planlanıyor. Toplamda 492 dairen oluşan Zer Levent, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki birden fazla merkeze yakın olması ile dikkat çekiyor. Avrupa Yakası’nda sakin bir şehir hayatı yaşamak istiyorsanız sizde örnek daireleri inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş’ın Kalbinde Bir Yaşam Merkezi

Beşiktaş’ın ortasında, önemli iş merkezlerinin ve plazaların yer aldığı Levent’te, belirtilen proje sayesinde büyük bir yaşam merkezinin oluşturulması planlanıyor.

  • Zer Levent içerisinde bulunan 1+1, 2+1 ve farklı daire seçeneklerini değerlendirerek keyifli vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz.
  • 4+1 gibi büyük dairelerinde yer aldığı projede aynı zamanda iş merkezlerinin de oluşturulması planlanıyor.
  • Zemin ve yer etüdünün detaylı bir şekilde yapıldığı projede dairelerin fiyatları büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.
  • Aralık 2020 yılında teslim edilmesi planlanan yaşam merkezi içerisinde bir daire satın almak istiyorsanız satış ofisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Oluşturulan hizmetler: Zer Levent içerisinde bireylerin daha iyi vakit geçirmesi adına kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, basketbol ve voleybol sahası gibi alternatifler bulunur. Aynı zamanda 7/24 güvenlik kamerası ve açık otopark alternatifleri de mevcuttur.

Daire Ve Ticari Birim Seçenekleri

Zer Levent içerisinde yalnızca konaklamak amaçlı daireler bulunmamak ile birlikte ticari birimlerde mevcuttur. Yürüyüş alanlarının ve dikkat çekici peyzaj düzenlemesinin yer aldığı yaşam merkezi, İstanbul’un en dikkat çekici projelerinden bir tanesidir.

  • Fiyatlar henüz belirlenmediği için takipte kalmakta fayda vardır. Dairelere ve iş merkezlerinin büyüklüklerine göre fiyatları da değişiklik gösterebilir.
  • İstanbul’un merkezi konumlarından bir tanesinde konut sahibi olmak isteyenler adına proje son derece avantajlıdır.
  • Proje kapsamında aynı zamanda büyük bir yaşam alanı ve iş merkezi de oluşturulmaktadır.

Yatırım yapmak ya da konut alarak yaşamlarının geri kalan kısmını konforlu bir evde geçirmek isteyen kişiler, Zer Levent projesini inceleyerek karar verebilirler. 25 katlı tek bloktan oluşan merkezde, dairelerin tamamı manzaralı ve son derece ferahtır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir