Mesa Urla Evleri


Adından da anlaşıldığı üzere İzmir merkezli olan Mesa Urla Evleri, doğa ile iç içedir. Huzurlu ve konforlu bir hayata merhaba demek isteyenlerin adresi konumunda olduğunu da söylemek gerek. Öyle ki yeşil alanların fazla olmasından kaynaklı bir hayli tercih edilir. Mesa Mesken şirketi çerçevesinde yapılan projenin farklı konut tiplerine ev sahipliği yaptığını da göreceksiniz.

Mesa Urla Evleri’nin Özellikleri

Mesa Urla Evleri için 53.000 m2 kadar arsa alanına yer verilmesi söz konusudur. Konut tipleri olarak da villaların sunulması esas alınır. Bu anlamda minimum 278 ile maksimum 456 m2 şeklinde daire tipleri karşınıza çıkacaktır. Toplamda da 51 adet konutun inşaatı tamamlanmış durumdadır. Sonuç olarak etaplara göre projeyi değerlendirirsek;

  • Etap üzerinden toplam 30 konutun inşaatına yer verilmiştir.
  • Etap içerisinde ise toplamda 21 tane dairenin konumlanmış olduğunu göreceksiniz.
  • Etaplar için yerleşik m2 değerinin 33.000 olduğunu belirtmek gerekiyor.
  • Brüt olarak 1. Etapta 325 m2, 2. Etapta ise 278 m2 şeklinde daireler sunuluyor.

Urla merkezi içerisinde bulunan villa tipi konutların yeşil alanları dikkat çekiyor. Ferah görünümlerinden kaynaklı şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyenlerin tercihi halindedir. Konut tiplerinin görünümü de modern çizgilerden oluşmakta. Gerek yeşil alanlar gerekse konutlar için titiz çalışmalara yer verildiği açıktır.

Mesa Urla Evleri’nde Sosyal İmkanlar

Mesa Urla Evleri için başta güvenlik önlemlerine bir hayli dikkat edildiğini belirtmek gerek. Nitekim sitenin çevresi için çitlere yer veriliyor. Bunun yanı sıra girişlerde özel olarak güvenlik sistemleri bulunuyor. Deniz manzarasına sahip olan konutların hem açık hem de kapalı olacak şekilde havuzları da mevcut. Sportif faaliyetlerde bulunmak isteyenler için de özel alanlara ev sahipliği yapılıyor. Hem merkez hem de spor sahaları çerçevesinde konut sahiplerinin avantajlı olmaları esas alınır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir