Endpoint Ankara Emlak Projesi


Alkan A.Ş. tarafından oluşturulan emlak projesi 34 katlı ve tek bir kuleden oluşmaktadır. Toplamda 109 daireden meydana gelen projede 58 tane 1+1 ve 51 adet 2+1 daire yer alıyor. Endpoint Ankara Emlak Projesinde 1+1 daireler 72-98 metrekare genişliğe sahiptir. 2+1 daireler ise 135-145 metrekare olarak düzenlenmiştir. Proje Ankara’da ev sahibi olmak isteyenlerin rahatlıkla alabileceği makul bir ödeme koşulu sunuyor. Kredi çekerek çok rahat sahip olabilirsiniz.

Konutların konumu:

Endpoint Ankara Emlak Projesi Çankaya’ya 10 dakikalık, Çayyolu’na 5 dakikalık mesafededir. Konum olarak çok güzel bir yerde olan konutlar şehir merkezine yakındır. Estetiğin ve kullanışlılığın buluştuğu konutlar sizi ve ailenizi tatmin edebilecek özelliklere sahiptir. Modern bir ev düzeni ve aynı zamanda işlevsellik arıyorsanız bu proje kapsamındaki konutlar size çok uygun olacaktır. Hem site içerisindeki çevre düzeni hem de evlerin iç tasarımı olarak en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş ve mutluluğunuz ön planda olarak tasarlanmıştır. Tasarımını Gökhan Aksoy ve Neşet Güne’nin üstlendiği konutlar emin ellere teslim edildi ve başarılı bir sonuç alındı.

Konutların Fiyat Aralığı:

Konutlar 307 bin TL ile 627 bin TL fiyat aralığındadır. Hizmet kalitesi düşünüldüğünde fiyatlarının oldukça uygun olduğu fikrine katılacaksınız. Banka kredisi yardımıyla rahatça sahip olabilirsiniz.

Site ve Bina Özellikleri:

Site içerisinde sosyalleşmenizi de düşünen Endpoint Ankara Emlak Projesi çevre tasarımını buna göre ayarladı ve siz ve çocuklarınız için sosyal tesisler tasarladı. Sitede çocuklar için oyun alanları mevcut. Market ve kafe de site içerisinde ulaşabileceğiniz konumda. Site güvenlik tarafından kamerayla izlenmekte. Binada jeneratör, yangın merdiveni, yük asansörü, resepsiyon mevcut. Binanın güvenliği tüm yönetmeliğe uygun biçimde tasarlandı. Ankastre ve beyaz eşya konut içerisinde mevcut.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir