Zemzem Konutları Evleri İstanbul Emlak Projesi


Son yıllarda konutlara olan ilginin artması ile birlikte inşaat sektörü de hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Projeler hız kazanıyor, birbirinden güzelleri ortaya çıkıyor. Bu projelerden en çok dikkat çeken bir tanesi de Zemzem Konutları Evleri İstanbul Emlak Projesi.

Neden Dikkatleri Üzerinde Topluyor?

 Zemzem Konutları Evleri İstanbul Emlak Projesi öncelikle konumu itibariyle oldukça fazla dikkat çekiyor. İstanbul’un seçilmiş nadide yerlerinden olan Pendik’te bulunan Zemzem Konutları Evleri İstanbul Emlak Projesi, Sabiha Gökçen Havalimanına da oldukça yakın mesafede bulunuyor. Oldukça büyük bir arsa üzerinde planlanmış olan projede bloklar on kattan oluşuyor ve hepsi de depreme dayanıklı yeni sistemler ile inşa edilmiş durumda.

Pendik’in Hangi Bölgesinde Kalıyor?

Bu proje Pendik’in Esenyalı bölgesinde inşa ediliyor. Öyle ki baktığımızda Esenyalı, son zamanlarda müthiş bir gelişme ve yenilenme kaydediyor. Bunu fark eden ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar da taleplerini bu projeden yana kullanıyorlar.

Evlerin Büyüklük Seçenekleri Neler?

Bu konut projesinde evlerin büyüklükleri tamamen ihtiyaçlara göre planlanmış durumda. Öyle ki yeni evlenmiş bir çiftin rahatlıkla yaşayabileceği 2+1 bir konuttan geniş ve büyük bir ailenin yaşayabileceği 3+1 konutlara kadar pek çok seçenek bulunmakta. Size de yalnızca ihtiyaçlarınızı, arzularınızı, hayallerinizi göz önüne almak düşmekte.

Fiyatlar Pahalı mı?

 Konut projesinin konumuna ve evlerin kalite olarak değeri göz önüne alındığında fiyatlar ortalama olarak değişmekte. Bu projede 2+1 bir daire için 390 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile ev sahibi olmak mümkün.

Tam Bir Aile Projesi!
Zemzem Konutları projesi incelendiğinde görülüyor ki bu proje tam bir aile projesi. Gerek güvenlik sistemleri ile gerek ise bünyesinde bulunan çocuk oyun alanları ile en mutlu ailelerin en mutlu anlarına şahitlik etmeye hazırlanıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir