Yunusoğlu Bahçe İzmir Emlak Projesi


Yunusoğlu Bahçe İzmir emlak projesi Yunusoğu İnşaat imzası ile İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde hayata geçmektedir. Proje 30 adet bağımsız villadan oluşmakta olup 15 bin 500 metre kare büyüklüğünde bir alan üzerine inşa edilmiştir. Tek ve ikiz villa şeklinde 5+2 tipinde 2 çeşit villa bulunmaktadır. Yunusoğlu Bahçe İzmir emlak projesi kapsamında villalar 385 ve 470 metre kare olarak tasarlanmaktadır. Projede villalar 3,5 katlı olarak yükselmektedir. Doğayla iç içe inşa edilecek olan bu projede 22 adet tek villa, 8 adet ikiz villa olacak şekilde 5+2 tipte toplamda 30 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Proje kapsamında villalar;

  • Tek villalar: net 413 metre kare, brüt 470 metre kare
  • İkiz villalar: net 334 metre kare, brüt 385 metre kare

Şeklinde tasarlanmış olup alıcılarına sunulmaktadır. Proje dahilinde her bir villanın kendisine ait özel bahçe alanları bulunmaktadır. Konum itibariyle merkezde yer almakta olan bu proje sahile 6 dakika, şehir merkezine 20 dakika, çevreyoluna 3 dakika, havaalanına 30 dakika, Urla’ya 15 dakika, Çeşme’ye 30 dakika mesafede yer almaktadır. Sosyal donatı alanları olarak da son derece zengin olan projenin satış fiyatları 3 milyon 150 bin- 3 milyon 750 bin TL şeklindedir. Projeyi teslim alana kadar vadeli bir şekilde planlanacak ödeme seçenekleri ile satın alabiliyorsunuz.

Yunusoğlu Bahçe İzmir Emlak Projesi Özellikleri

Yunusoğlu Bahçe İzmir emlak projesi İzmir’in gözde mekanlarından olan Güzelbahçe ilçesinde hayat buldu! Proje kapsamında sitede; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fin hamamı, fitness, kafe, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, sosyal tesis bulunmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir