Newera Seyirtepe Ankara Emlak Projesi


Ankara Törekent’te kurulan Newera Seyirtepe Ankara Emlak Projesi 14 katlı 6 blok 333 birbirinden bağımsız üniteden oluşuyor. 27 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan proje 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuyor. 125 metrekarelik 3+1 dairelerin yanı sıra 146 metrekarelik 4+1 dairelerinde bulunduğu proje sosyal donatıları ile iddialı.

Örnek daireyi görmeden karar vermeyin

Newera inşaat tarafından inşa edilen Newera Seyirtepe Ankara Emlak Projesi 50 araçlık misafir otoparkı ile dikkatleri üzerinde yoğunlaştırırken, her daireye bir adet kapalı otopark alanı da tasarlamış durumda. Sincan Törekent mahallesinde yer alan projede örnek daireyi görmeden karar vermeyin.

Tapular da hemen teslim ediliyor

Newera Seyirtepe Ankara Emlak Projesi içerisinde 27 bin metrekarelik tesis ve yeşil alan mevcut ayrıca çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, kamelyalar (oturma grupları) süs havuzları, futbol, voleybol ve basketbol için ideal spor alanı, tenis kortu, açık ve kapalı otopark, 7 gün 24 saat güvenlik hizmetinden oluşan sosyal donatılar yer alıyor. İki yüz yetmiş bin ile üç yüz elli beş bin lira arasında değişen fiyat aralığında satışı devam eden konutlar için bankalardan konut kredisi kullanıldığı gibi tapular da hemen teslim ediliyor.

Topraktan değil bitmiş bir projeden ev sahibi olun

Topraktan değil bitmiş bir projeden ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenleri proje samimiyeti, sıcak ortamı, Lokasyonu, kalitesi ile sizi cezbedecek ayrıca 0.98 faiz oranı ile 60 ay vade seçeneği de bulunan konutlar yemyeşil bir dünya sunuyor. Güneşin sıcaklığını ve aydınlatmasını kuş ve çocuk seslerinin tamamladığı doğanın içinde ama modern bir yaşam sunan Newera Ankara Seyirtepe evleri düşlenen yaşama ulaşmanın yolu.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir