Rengi Antalya Projesi


Rengi Antalya Projesi modern hayatın olumlu yönlerinden yararlanırken doğadan da kopmamanız için fırsat sunuyor. Projenin hemen yanında bulunan 1500 dönümlük çam ormanlarının muhteşem atmosferinde aileniz ile mutlu bir yaşam sürmek için en ideal yerdesiniz! Hayal edilen konut projelerinin de önüne geçen ve ailelerin sorunsuz bir yaşam alanına sahip olması için fırsat sunan Rengi Antalya konumu ile de göz kamaştırıyor!

Alışveriş Yapmak Bir Adım Kadar Yakın

Rengi Antalya Projesi kapsamında kişilerin konutlarından uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını giderebilmeleri için özel detaylar eklenmiştir. Bu detayların başında da çarşı mantığı geliyor. Hemen evinizin altında yer alan mağazalardan oldukça rahat şekilde alışveriş yapabilir ve konutunuza geri dönebilirsiniz. Rengi Antalya sayesinde sitenin dışına çıkmadan dahi birçok ihtiyacınızı rahat şekilde karşılamanız mümkün!

Muhteşem Bir Peyzaj Mimarisi!

Rengi Antalya Projesi kapsamında sunulan fırsatlara bakıldığı zaman yaşam alanı oluşturma konusunda kusursuz bir duruş sergilendiği net şekilde görülüyor. Peyzaj mimarisi alanında rahat rahat dolaşabileceğiniz ve göz zevkine hitap eden doğa ile iç içe bir planın oluşturulmasına büyük önem verilmiştir!

Yürüyüş yolları açık/kapalı havuzlar site sakinlerinin günlük hayatlarında kusursuz bir şekilde kendileri ile baş başa kalmalarını mümkün kılacaktır. Daire genişlikleri konusunda da oldukça geniş bir skala oluşturulmuştur. Bu skalada 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daire seçenekleri bulunuyor. Hem çekirdek aile tiplerini hem de daha kalabalık yaşayan aileleri memnun etmek için her ince detay düşünülmüştür!

Spa salonu ve spor merkezi ile uzun bir günün ardından dinlenmek için fırsat sahibi olabilirsiniz. Bu alanların ortak kullanım olması konut sahibi olan kişilerin her birinin rahatlıkla erişim sağlamasını mümkün kılıyor. Sadece bir daire değil bir yaşam alanı sahibi olacağınız belirtilmeli!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir