Arkadya Evleri İzmir


İzmir’in gelişmekte olan semti Karşıyaka’da yükselen konut fiyatları, Arkadya Evleri İzmir projesinin değerlenmesi sağlanıyor. Onag Yapı tarafından yapılan konutlar için detaylar açıklandı. 2018 yılının Temmuz ayında teslim edilecek olan dairelerin toplam sayısı 98 olarak belirlenmiştir. Konutların yayıldığı toplam alan ise 6571 metrekaredir. 2+1, 3+1 ve 3,5+1 boyutlarında olan daireler için başvuruda bulunulabiliyor. 90 metrekareden başlayan ve en fazla 167 metrekare olan daire boyutları için Onag Yapı ile görüşülebilir.

Arkadya Evleri İzmir Proje Özellikleri

Projenin daire boyutlarına ve fiyatlarına ek olarak, sitenin ve konutların özellikleri ilgi görüyor. Arkadya Evleri İzmir projesi için belirlenen proje yapısı, uzun vadeli yatırımlar için uygundur. 24 saat boyunca çalışmayı sürdüren özel güvenliğe ek olarak, kameralı güvenlik sistemleri de site sakinlerinin korunmasını sağlıyor. Projede yer verilen diğer özellikler ise şu şekilde belirlenmiştir;

  • Çocuk oyun alanları
  • Kapalı otopark
  • Fitness merkezi
  • Sauna
  • Yapı denetimi yapılmış
  • Zemin etüdü yapılmış
  • Deprem yönetmeliğine uygun
  • Yalıtım yönetmeliğine uygun

Arkadya Evleri İzmir Proje Fiyatları

Arkadya Evleri’nin İzmir Karşıyaka’da yapılan projesi için satış rakamları yatırım için uygundur. En düşük konut değerinin 480 bin Türk Lirası, en yüksek konut değerinin ise 740 bin Türk Lirası tutarında olması sağlanıyor. Konut projesinde özellikle 1 araçlık otopark ve peyzaj alanlarının yer verilmesiyle birlikte site kalitesi de artırılmıştır.

Arkadya Evleri İzmir için site ve bina yapısına bağlı olarak 2+1, 3+1 ve 3,5+1 daire tipleri için satışlar kısa bir süre sonra başlayacak. Daire seçeneklerinin ortalama satış rakamlarına uygun şekilde belirlenmesi, Karşıyaka’da daire satın almak isteyenlere özel olarak hizmet verilmesini sağlıyor. Ev projesinde her daire için bir araçlık otopark alanı da ayrılmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir