Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi


Üsküdar geçmişten günümüze İstanbulluların gözde yerleşim yerlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Öyle ki şarkılara bile konu olmuştur. Çamlıca ise Üsküdar’ın adeta incisidir. Dillere destan Çamlıca tepesi tüm ihtişamı, güzelliği ile görülmeye değer. Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi de Üsküdar Çamlıca’da hayat bulmuştur.

Daire Tipleri Nasıl?

Ev sahibi olmak isteyenler için daire tipleri en önemli hususlardan bir tanesidir. Ailemizin genişliğine, ihtiyaçlarımıza ve elbette ki arzularımıza göre seçeceğimiz daire tipi de şekillenir. Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi üç farklı daire tipini bizlere sunar. 1+0, 1+1, 1+2 dairelerin her biri özenle dizayn edilmiştir.

Ev Sahibi Olurken Sağlığınıza da Katkıda Bulunun!

Ev sahibi olurken sağlığınız için bir adım atmak da mümkün. Öyle ki Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi aslında sağlık rezidansı olarak da inşa edilmiştir. Acıbadem Sağlık Grubunun ortaklığı sayesinde ufak bir ücret karşılığında yani aidat ödemesiyle bu hizmet sağlanıyor. Dengeli beslenmeden tıbbi bakıma kadar pek çok pakete bu sayede ulaşabilmek mümkündür. Bu da projeyi tercih edilir kılan bir özellik olarak karşımıza çıkar.

Gelişmiş Sosyal Donatı Alanları!

Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi sosyal donatı alanları ile de incelikle düşünülmüş bir yapıdır. Fitness merkezi, kafe, restoran burada en dikkat çeken sosyal alanlardandır. Bunun yanı sıra kapalı otopark site sakinlerine büyük kolaylık sağlar. Geniş kapasitelidir.

Fiyat Listesi Nasıl?

Antwell İyi Yaşam Evleri İstanbul Emlak Projesi fiyatları daire tipine göre değişiklik göstermekte. Örneğin 1+0 daireler için 740.000 TL’den başlayan fiyatlardan bahsetmek mümkün iken 1+1 daireler 1.175.000 TL’den başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkar. 2+1 daireler ise 1.460.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir