Batımahal İstanbul Emlak Projesi


İstanbul Büyükçekmece ilçesi son yılların villa kültürünü yaşattığı yerlerden birisidir. Bu yerde kurulan Batımahal İstanbul Emlak Projesi 3 etaptan meydana gelen bir yerdir. İki etabında ayrı ayrı 57 villaya sahipken üçüncü etabında ise 36 villaya sahiptir. Yalçınlar Group tarafından hayata geçirilen proje de villalar her şeyi ile hazırlanmış ve dekor edilmiş halde satışa sunuluyor. Pelican Hill malikâneleri içerisinde yer alan Batımahal İstanbul Emlak Projesi son 10 yılda hızla yükselen bir konumun içerisindedir.  Bu nezih projede yer almak isteyen yabancılar ise alımlarının ancak projenin yüzde yirmisinde bulunarak gerçekleştirebilirler.

Batımahal İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde yer alan nezih ve lüks yaşam alanını sunan Batımahal İstanbul Emlak Projesi içerindeki villaların hepsi göl manzaralı olup manzara doyumunu dilediğinizce yaşatıyor. Proje içerisinde villalara Ilara, Jasmine, Katie isimlerinde olup farklı özellikleri sunuyor. İki katlı villalarda farklı yorumlama özelliklerine sahip olup bahçe katında gündüz yaşam alanlarına göre tasarlanmış ve giriş katları da gece yaşam alanlarına göre tasarımı yapılmıştır. Her iki kat son derece geniş ve ferah mekan özelliklerine sahiptir. 526 metrekare ile 647 metrekare genişliği arasındaki villalar kesinlikle ferah yaşamı oturacaklara sunuyor. Tavan yüksekliğinde Türkiye’de önder olan Yalçınlar Group bu tasarladığı villalarda da piyasadaki diğer villalardan metreküp olarak daha geniş olduklarını savunuyorlar.

İçerisinde çok farklı alanlarda sosyal yaşam alanı sunan proje açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla dilediğiniz an yüzme keyfinizi yaşatacak havuzlara sahiptir. Şık restoran ve kafeleri ile sosyalleşmenize katkıda bulunabilecek mekan oturum için alıcılarını bekliyor.

Batımahal İstanbul Emlak Projesi Fiyatları

Yüksek tavan konsepti ile alanında öncü olan villalar ev sahibinin dekorasyon konusunda tercihlerinden sonra tasarımı tam bitmiş şekilde teslimi gerçekleştiriliyor. En düşük 1 milyon 370 bin dolardan başlayıp 1 milyon 670 bin dolara kadar fiyat aralığında satışa sunuluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir