Bloque 17 İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un en yaşanılası yerlerinden bir tanesi de şüphesiz ki Kemerburgaz. Kemerburgaz geçmişten günümüze yerleşim alanı için gözde yerlerden bir tanesi. Şimdi Bloque 17 İstanbul Emlak Projesi ile daha da kıymetli, daha da ön planda.

Pek çok Daire Çeşidine Ulaşabilmek Mümkün!

Kemerburgaz’ın parlayan incisi olacak olan Bloque 17 İstanbul Emlak Projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1’den oluşan iki ayrı tipte daireyi bize sunmuş durumda. Yeni evlenen çifteler veya tek yaşayanlar için 1+1 konutlar muhteşem bir seçim olacakken çekirdek aileler için ise 2+1 ve 3+1’ler biçilmiş kaftandır. Bize 3+1 yetmez diyenler için ise 4+1 daireler tüm ihtişamıyla sizi Bloque 17 İstanbul Emlak Projesinde bekliyor.

Daireler Kaç Metrekareden Oluşuyor?

Bloque 17 İstanbul Emlak Projesi dairelerinde 1+1’ler 64-98 metrekare arasında değişiklik gösterirken, 2+1’ler 105-151 metrekare arasında dizayn edilmiştir. 3+1 daireler 188 metrekaredir. En geniş daire tipi olan 4+1’ler 242 metrekare oldukça büyük bir kullanım alanını size sunar.

Fiyat Aralıkları Nasıl?

Bloque 17 İstanbul Emlak Projesinde 630.000 TL’den başlayan fiyatlar ile daire sahibi olabilmek mümkün. Bu fiyatlar seçeceğiniz daire tipine, metrekare tipine göre değişiklik gösterecektir. Örneğin 2+1 konutlar 1.000.000 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuştur. Dairelerde ankastre beyaz eşyalar mevcuttur ve pek çok da yararlanılabilecek sosyal alan mevcuttur. Fiyatlar bütün bu hizmetleri bir anlamda karşılar niteliktedir.

Açık Yüzme Havuzunun Tadını Doyasıya Çıkarın!

Yazın yüzme keyfi yalnızca tatilde değil, artık evinizin başucunda! Bloque 17 İstanbul Emlak Projesinin açık yüzme havuzu ile yazları yüzmenin keyfini doyasıya çıkarın. Tatiliniz yalnızca birkaç günden ibaret kalmasın! Sauna ve fitness merkezi ile yaz kış demeden sağlıklı yaşama merhaba deyin.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir