Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi


Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi Samsun ili Atakum ilçesinde yapılanması planlanan bir inşaat konut projesidir. İçerdiği pek çok sosyal imkan, faaliyet ve olanaklarla oldukça göz dolduruyor. Proje hakkında merak edilen her şeyi sizler için kaleme aldık.

Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi Nedir?

Samsun Atakum’da deniz manzaralı bir arsada inşa edilmesi planlanan Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi, % 25 peşinatla konut sahibi olma fırsatı ile ev sahibi olma fırsatını insanlara sunuyor. Barun inşaat şirketi tarafından oluşturulan projede 10 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçmesi planlanıyor.

Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi Kapsamı Hakkında

  • Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi toplamda 12 villadan oluşuyor ve evlerin büyüklüğü 600 metrekare büyüklüğündedir. Villaların büyüklüğü 5+1 odalardan meydana geliyor.
  • 2019’un Aralık ayında villa teslimlerinin olması muhtemel bu projede Samsun ilinin Alanlı mevkiinde inşa ediliyor.
  • Proje kapsamında villalar içerisinde bulunan yatak odalarında ebeveyn banyoları mevcut. Villaların çatı katlarında yapılanan odaların çatı katlarındaki odalarda kişiye özel tasarlanıp, talebe göre istenildiği gibi tasarlanıp müşteriye sunuluyor.
  • Proje içinde olan villaların şahsa ait yüzme havuzları mevcut.
  • Villaların sosyal olarak çevresi de doğa ile iç içe.
  • Proje kapsamında sauna, yüzme havuzu, otopark, güvenlik, hamam, yeşil sosyal alanlar ve çocuk oyun alanları tasarlandı.
  • Villalar kendi içerisinde yerden ısıtma, şömine ve barbekü alanlar şeklinde tasarlandı.
  • Villaların yapısı da deprem ve yalıtım yönetmeliğine tam olarak uygun oluşturuldu.

Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi Fiyatları Hakkında

Carpediem Villaları Samsun Emlak Projesi fiyatları da oldukça merak konusu. Projenin villaları tanesi 2.500.000 TL’den başlayan fiyat skalası ile karşımıza çıkıyor. 24 ay vadesiz ödeme fırsatı da ödeme avantajları arasında.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir