Sukent Beytepe Ankara Emlak Projesi


1993 yılında 1500 ASKİ çalışanı tarafından kurulan Sukent Yapı Kooperatifi 770 konut inşa ediyor, Ankara Beytepe’de yükselen Sukent Beytepe Ankara Emlak Projesi içerisinde bulunan dairelerin tamamı 4+1 daire şeklinde tasarlandı. İnşaat alanının yüzde 85’ini yeşil alan olarak kullanacak proje belki de Türkiye’de bir ilke imza atacak, yeşilin içinde muhteşem bir doğa sunmaya hazırlanan Sukent kooperatifi bu konuda oldukça iddialı.

Sukent Beytepe Ankara Emlak Projesi tam bir çevre dostu

Çevre dostu olan Sukent Beytepe Ankara Emlak Projesi içinde var olan tüm bloklarda çok amaçlı spor salonları ile fitness merkezi bulunacak. Yarı olimpik kapalı yüzme havuzu dışında yürüyüş parkuru ve koşu parkuru da yatırım sahiplerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesine olanak sağlıyor. Her bir blokta yer alan kapalı otoparklar dışında 385 araçlık açık otoparkta projede var olan bir başka önemli ayrıntı.

Anahtar teslim ve hemen tapu imkânı

Ankastre beyaz eşyalı olarak satışa sunulan Sukent Beytepe Ankara Emlak Projesi içerisinde ki sosyal donatılarında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol ve voleybol sahası, açık ve kapalı otoparklar, güvenlik, kameralı güvenlik, asansörler gibi her türlü ihtiyaç düşünülmüş. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan Sukent Beytepe konutları deprem yönetmeliği ile Isı yalıtım yönetmeliğine de uygun inşa ediliyor. Anahtar teslim ve hemen tapu imkânı ile yatırım yapmak veya yaşam alanı için tercih edenlerin sayısında ciddi bir artışın gözlemlendiği projenin sahibi olan Sukent yapı kooperatifi Yenimahalle ve Çankaya belediyeleri arasında kalan alanda satın aldığı yüzlerce dönüm arazi üzerinde konut inşa etme hedefini sürdürüyor. 2002 yılından bu yana ortaklarının konut ihtiyacını karşılamaya devam eden kooperatif ödeme kolaylığı da sunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir