Bekaş Başkent Çiğdem Ankara Emlak Projeleri


Bekaş Başkent Çiğdem Ankara Emlak Projeleri hayatını konforlu bir yere taşımak isteyenler için inanılmaz fırsatlarla dolu. 2020 yılında tamamı bitecek olan Bekaş daireleri, geniş alan imkanı ve doğa manzaralı yapısıyla Ankara’nın en iyi inşaat projelerinden biri. Yaşam alanınızı güzelleştirecek olan bu daireleri kaçırmadan hemen yerinizi belirleyin.

Sosyal Alanlar Ve Spor Alanları

Bekaş Başkent Çiğdem Ankara Emlak Projeleri, yoğun iş hayatı olan insanların evlerini aynı zamanda sosyalleşme alanı olarak kullanabilecekleri fırsatlar tanımaktadır. Geniş daire yapıları, hobi alanları ve spor alanlarıyla hem sizin hem de çocuklarınızın hayatına kalite taşıyacak olan konutlarla siz de hayatınızı renklendirin.

Dört blok halinde olan Bekaş binaları, 377 daireye sahiptir ve etrafındaki geniş yeşillik alanı sayesinde çocuklarınızın ve sizin doğa manzaralı bir hayat sürebilmenizi sağlayacaktır. İçerisinde bulunan sosyal alanlar sayesinde çocukların oyun oynayabileceği, sizin ise spor yapabileceğiniz birçok imkana sahiptir. Uygun fiyatlar ve konforlu yaşam alanları için Yeni Ankara projesi Bekaş Başkent Çiğdem emlakçılığın imkanlarını kaçırmayın

Kampanyalı Konutlar!

Bekaş Başkent Çiğdem Ankara Emlak Projeleri kampanya dahilinde 2+1 ve 3+1 dairelerini satışa çıkarmış vaziyette. 2020 yılında tamamen oturulabilecek alalardan biri olan Bekaş Başkent projeleri, şu an Ankara’nın en gözde sitelerinden oldu bile. Hem uygun fiyatları, hem de yaşam alanındaki yarattığı konfor sayesinde sizin de hayatınızı renklendirebilir.

Ses yalıtımlı duvarlar, geniş site içi alanlar ve tenis, koşu gibi sporları yapabileceğiniz birbirinden sosyal alanlarıyla hayatınıza bir değişiklik getirebilirsiniz. Şık mimarisi ve sağlam bina yapısı sayesinde herkesin hayalini kurduğu evlerden birine sahip olabilir, siz de kendinize ve ailenize bir sürpriz yapabilirsiniz. Bekaş sitelerinde konforlu bir yaşam sizi bekliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir