Koçsa Tower İzmir / Bayraklı


Koçsa Tower İzmir / Bayraklı projesinde 236 adet konut bulunuyor. 3+1 ve 4+1 konut çeşitleri ile tasarlanan projede, 159 metrekare ile 191 metrekare arasında değişim gösteren konut büyüklükleri ile alıcısına seçim imkanı sunuyor.

Körfez manzarasına sahip proje bu yüzden oldukça ilgi görmektedir. 3+1 daire tipinde 399.000 TL’den başlayan fiyatlar, 4+1 dairelerde ise 592.000 TL’den başlıyor. Koçsa Tower İzmir / Bayraklı projesinin ödeme fırsatı; yüzde 50 peşinat ile kalan kısmı konut teslimine kadar taksitlendirme yapılacaktır.

Koçsa Tower Avantajı

İzmir şehrinin gelişen bölgesi olan Bayraklı’da projelendirilen Koçsa Tower, 7 bin 592 metrekare arsa alanına sahiptir. Görüntü olarak tek blok gibi görünse de, içerisinde 4 bloğa ayrılır. 21 kat yüksekliğe sahip proje bu yüzden Körfez manzarasını oldukça görmektedir.

Koçsa Tower İzmir / Bayraklı projesinde 3 farklı 3+1 daire projesi 159, 161 ve 172 metrekare büyüklükte, tek tip 191 metrekare de 4+1 daire projesi vardır. Ekim 2020’de teslimi düşünülen proje satın alan kişiye yüzde 50 prim imkanı sunacak gibi.

Koçsa Tower, kira fiyatları konusunda umut vaad eden projeler arasındadır. Projedeki evlerde akıllı ev sistemi dışında, 4’lü ankastre seti ve bu lüks evlerin ayrıcalıkları olan çok gelişmiş sosyal tesisleri bulunmaktadır. Projedeki en düşük fiyatlı ev ise 399 bin TL’dir.

Projenin site özellikleri; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, türk hamamı, fitness merkezi, market, kafe, güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüz parkurudur. Ayrıca binada asansör sistemi de bulunmaktadır. Ankastre beyaz eşya bulunan konuttun, yapı denetim ve zemin etüdü yapılmıştır. Ayrıca proje, deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine de uygundur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir