Country Plus Cadde İzmir


Country Plus Cadde İzmir, yapımını Sertürk ve FRH Yapı’nın üstlendiği, kalite ve prestij ile yükselmiş bir konut projesidir. İzmir Seyrek beldesinde yer alan proje; hem daire içerisinde hem sitede sosyal alanları ile sunduğu tüm imkânlarla herkesin beğenisini kazanmıştır. Projenin bulunduğu muhitte; AVM, hastane, okul, sağlık ocağı, spor salonu gibi ihtiyaç duyulan tüm mekanlar yer almaktadır. Ayrıca konut projesi; minibüs, otobüs gibi tüm toplu taşıma araçlarının duraklarına yakın olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Projenin Teknik Özellikleri

Country Plus Cadde İzmir projesinde insanların gerek evin gerek sitenin içerisinde ihtiyaç duyabileceği her şey vardır. Öncelikle yapının teknik kısmına bakılırsa; proje başlangıcında arsanın zemin etütleri yapılarak uygun güçlendirme yöntemine karar verilmiş ve deprem ihtimalinde tüm can ve mal kayıpları minimum seviyede olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yapı; her hem kaba hem ince inşaat aşamasında deprem yönetmeliği başta olmak üzere tüm yönetmelik esaslarına uygun olarak inşa edilmiştir. Bu proje 9 bloktan oluşmaktadır ve her blokta 30 daire olmak üzere toplamda 270 daire bulunmaktadır. Ayrıca proje kapsamında 50 adet dükkan bulunmaktadır. Dairelerin imkanlarına bakıldığında; her dairede interkom sistemi bulunmaktadır. Bu sayede daireye giriş yapacak kişiler kamera sistemi ile görüntülenebilmektedir. Ayrıca blokların ısınma sistemi merkezi sistem olarak tercih edilmiştir. Bina yalıtımı son teknoloji ürün ve yöntemlerle yapılarak, oluşacak ısı kayıpları en aza indirilmiştir.

Site Özellikleri

Country Plus Cadde İzmir projesi, insanlara sadece konforlu bir dairede oturma imkanı değil, hayat standartları yüksek, sosyal bir yaşam da vaad ediyor. Site sakinlerinin boş vakitlerinde spor yapabilmeleri için fitness merkezi, temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilmeleri için yürüyüş parkuru, yoğun stres altında geçen bir günün sonunda eğlenerek stres atabilmeleri için masa tenisi bulunmaktadır. Ayrıca sitenin güvenliği de 7/24 kameralı güvenlik sistemi ile sağlanmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir