İdealist Yapı Fatih İstanbul Emlak Projesi


Avrupa yakasının tarih kokan ilçesi Fatih… Tarihi yarımadanın en güzide yeri! Şimdi Fatih’te yeni bir değer yükseliyor. İdealist Yapı Fatih İstanbul Emlak Projesi! Proje gerek özenle işlenmiş daireleri ile gerek ise her cebe hitap eden uygun fiyatları ile tüm dikkatleri üzerine çeker nitelikte.

Hangi Daire Tipleri Mevcut?

Daire sahibi olacakların ilk dikkat ettikleri konu şüphesiz ki metrekareler ve oda sayıları. Alıcılar her zaman ailelerin büyüklüklerine göre, ihtiyaçlarına göre daire sahibi olmak isterler. İdealist Yapı Fatih İstanbul Emlak Projesi ile pek çok daire tipine ulaşabilmek mümkün. Burada 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daireler mevcut. Proje oldukça geniş bir arsa üzerinde konumlandırılmış durumda. Toplamda 5 adet bloktan oluşan proje, çok katlı olmaması ve ile de göz bebeği.

Daireler Kaç Metrekareden Oluşuyor?

İdealist Yapı Fatih İstanbul Emlak Projesi daireleri 105 metrekare ile 280 metrekare arasında değişkenlik gösterir. Oda sayılarına göre fiyat artar veya azalır. Projede özenle hazırlanmış toplam 32 daire satışa sunulmuştur. Öyle ki ev sahibi olmak isteyenlerin çoğu bu daire fırsatlarını kaçırmadı ve satın alımlarını gerçekleştirdi bile! Projedeki dairelerin %31’i çoktan satıldı bile.

Oldukça Uygun Fiyatlar!

Fatih gibi nadide ve gözde bir ilçede ne yazık ki uygun fiyatlı daire bulmak çok zorlaştı. Ev sahibi olmak bir yana kira fiyatları bile çok yükseldi. İdealist Yapı Fatih İstanbul Emlak Projesi dairelerinin böylesine gözde olmasının en büyük sebebi ise uygun fiyatları. Projede 580.000 TL’den başlayan fiyatlar ile siz de bir ev sahibi olabilirsiniz. Siz de hemen bu projede yerinizi alın, yeni ve sıcacık evinize hemen yerleşin, tarihi yarımadanın keyfini doyasıya çıkarın!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir