Adress Tuzla İstanbul Konut Projesi


6 bin 52 metrekarelik arsa üzerine kurulu olan Adress Tuzla İstanbul Konut Projesi Tuzla marinanın hemen yanı başında yer almaktadır. Lokasyon olarak oldukça değerli bir bölgede yapılan konutlar site sakinleri için her türlü konfor düşünülmüş, huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır.

Kaspıyan Group imzalı projede dört bloktan oluşan 120 daire olacak. 10 ticari üniteye de yer veren proje kapsamında ayrıca 82 araçlık da bir otopark yer almaktadır. 2+1, 3+1 ve 3+1 dubleks şeklinde yapılacak olan dairelerin net kullanım alanları 70 metrekare ile 158 metrekare arasında değişmektedir.

Uygun Ödeme Seçenekleri

Adress Tuzla İstanbul Konut Projesi’nde 450 bin TL’den başlayan daire fiyatları için banka kredilerinden yaralanmanız mümkün. Proje kapsamındaki tüm daire ve ticari alanlar banka kredisine uygundur.

Adress Tuzla İstanbul Konut Projesi Lokasyonu ve Özellikleri

Anadolu Yakasında yer alan ve İstanbul’un keşmekeşinden uzak olan Tuzla’nın en nezih yerinde başlatılan proje;

  • Yeni havaalanı projesine 20 dakika
  • Tuzla Liman Başkanlığına 5,5 km
  • E-5 ve D100 karayollarına 1,5 km
  • Viaport Marina’ya 660 metre
  • Via Sea Tema Park’a 600 metre uzaklıktadır.

Konutlarda ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası ve balkon bulunan proje, inşaat teknikleri olarak da deprem yönetmeliğine uygun, zemin etüdü yapılmış, yalıtım yönetmeliğine uygun ve yapı denetimi yapılmıştır.

Huzur, Konfor ve Güvenlik Arayanların Tercihi

Adress Tuzla İstanbul Konut Projesi içerisinde tüm mekanlar merkezi güvenlik kapsamında olacak. 7/24 kamera kayıt sistemi ile siz ve ailenizin güvenliği proje kapsamında. Ayrıca jeneratör sistemi ile hiçbir elektrik kesintisinden etkilenmeyeceksiniz.

Tuzla İstasyon Mahallesinde yer alan proje hemen teslim olanağı ile sakinlerini beklemektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir