Code Yıldız


Ankara – Çankaya ilçesinden yana yükselen inşaat projelerinden bir tanesi de Code Yıldız olarak biliniyor. Bölgenin inşaat projeleri çerçevesinde bir hayli elverişli olmasından kaynaklı dikkat çektiği açıktır. Bu anlamda Çankaya üzerinden sunulan projenin incelemelerine yer veriliyor. Özbek İnşaat tarafından tasarlanan konutların dikkat çekmesinden kaynaklı da yatırımcıların ilgi gösterdiğini belirtmeliyiz.

Code Yıldız İnşaat Projesi Hakkında

Code Yıldız projesine yönelik 14.770 m2’lik arsa alanının kullanımına yer verildiğini göreceksiniz. Sonuç olarak Turan Güneş Bulvarı üzerinden konutların sunulması söz konusudur. Projede toplam 102 tane daire tipine yer verilmekte. Farklı metrekarelerden yana karşınıza çıkacak olan dairelerin özelliklerine bakacak olursanız;

  • 1+1 şeklinde olan dairelerin 62 m2’lik olduklarını söylemek gereklidir.
  • 2+1 daireler adına da brüt olarak 90 m2 bilgisine erişim sağlayacaksınız.
  • 2+1 olarak dubleks dairelerin ise 137 m2’lik brüt değerleri ile karşı karşıya geleceksiniz.

Gerek tiplerinden gerekse m2’lerinden kaynaklı olarak farklı fiyat tabloları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Örneğin 1+1 şeklinde tasarlanan dairelerin fiyatları 483.000 TL’den başlıyor. 2+1 olanlar için de en az 677.000 TL ile maksimum 900.000 TL aralığında fiyatlar karşınıza çıkacaktır. Liste fiyatlarına yönelik projeden indirimlerin yapılması da esas alınır. %10 olarak sunulan bu indirimler çerçevesinde banka kredilerine başvurabilirsiniz. Kredilere uygun durumda olan konut projeleri arasında gösteriliyor.

Code Yıldız Projesinin Diğer Özellikleri

Konut tipleri, m2’ler ve ücretlerinin yanı sıra site özelliklerine de göz atmak gereklidir. Örneğin kameralı güvenlik sistemlerine sahip olan projelerden bir tanesidir. Bunun akabinde kapalı otopark hizmetlerine de yer veriliyor. Code Yıldız içerisinde farklı olarak sinemanın olduğunu söylemeliyiz. Akabinde fitness salonlarına ve çocuk oyun alanlarına da yer verildiğini gösteriyor. Son olarak ise asansörlü ve balkonlu olacak şekilde daire özelliklerini de göz önünde bulundurmalısınız.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir