Genyap Wen Levent Residence İstanbul Emlak Projesi


İstanbul 4.Levent Kağıthane Sanayi Mahallesinde Genyap İnşaat ve Yatırım San.Tic. A.Ş. tarafından oluşturulan, Genyap Wen Levent Residence İstanbul Emlak Projesi olarak hayata geçirilen proje 1.200 metrekare arsa üzerine yapılmıştır.14 katlı tek blok olarak tasarlanan Genyap Wen Levent 126 adet konuttan oluşmaktadır. Her çeşit ihtiyaç düşünülerek 55 ile 150 metrekare arasında değişen daireler 1+1 ve 2+1 olacak şekilde tasarlanmıştır.

Hayalinizdeki Yeni Yaşam Alanı Genyap Wen Levent

Modern tasarımı ve fonksiyonel kullanım alanları ile beklentilerin çok ötesinde olan Genyap Wen Levent Residence İstanbul Emlak Projesi ile modern yaşama ait hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Resepsiyon Hizmeti ve Lounge, sinema odası, çocuk kulübü, çocuk oyun parkı, toplantı odası, restaurant cafe, kapalı havuz, hijyen havuzu, Türk hamamı, sauna, duş ve soyunma alanı, buhar odası, otopark, teknik servis hizmeti, 7/24 güvenlik sistemi fitness center gibi birçok hizmet ve sosyal alanla Genyap Wen Levent Residence İstanbul Emlak Projesi bir evden beklenenden çok daha fazlasını sunmaktadır.

İstanbul’da Değerli Bir Yatırım Genyap Wen Levent

İstanbul’un finans merkezinin tam ortasında, metroya ve 4 büyük alışveriş merkezine yürüme mesafesinde, en köklü iş merkezlerinin yanı başında bulunan Genyap Wen Levent Residence İstanbul Emlak Projesi önemli konumu dolayısıyla yatırımcılarında gözdesi durumuna gelmiştir. İstanbul’un en hareketli bölgesi Levent’te yükselen modern yapı yüksek kira getirisi imkanı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı olarak karşımıza çıkıyor. İç ve dış dekorasyonunda kaliteli markalar kullanılan Genyap Wen Levent Residence İstanbul giysi dolaplarından zemin döşemelerine kadar özenle seçilmiş donatılarla döşenmiştir. Şık ve modern yaşam alanları ile size prestijli bir hayatın kapılarını açmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir