Ert Plus Topkapı


İstanbul’da farklı toplu konut projeleri oluşturan bir kuruluş olan Ert Plus, en gözde semtlerden bir tanesi olan Suriçi’nde yeni bir yaşam merkezi oluşturmaya başlamıştır. Ert Plus Topkapı, toplamda 1700 metrekarelik bir arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 7 blok ve 33 farklı konuttan oluşacak olan merkezde, 2+1 başta olmak üzere 5+1’e kadar konut seçenekleri bulunuyor. İstanbul’un tarihi ve turistik mekanları arasında ev sahibi olmak isteyenler, hazırlanan örnek daireleri inceleyebilirler.

Tarihi Yarım Adada Dikkat Çekici Konut Projesi

Tarihi yarımadanın en dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Ert Plus Topkapı içerisinde daireler, 61 ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 18 farklı daire modelinin bulunduğu projede, bireylerin beğenileri ön planda tutuluyor.

  • 11 çatı dubleks, 13 ters dubleks ve 9 tanede normal dairenin bulunduğu projede fiyatlar ise konutlara göre değişiklik gösteriyor.
  • Proje sahiplerinin iyi vakit geçirebilmeleri adına çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu, bahçe, park ve açık hava oturma alanları da mevcuttur.
  • Metroya ve tramvay durağına yürüme mesafesinde olan Ert Plus, İstanbul’un en iyi lokasyonlarından birinde oluşturulmaktadır.

Konut fiyatları: Dairelerin özelliklerine göre Ert Plus Topkapı içerisinde fiyatlar 540 bin TL’den başlayarak 1 milyon 800 bin TL’ye kadar değişiklik gösterir. Proje içerisinde bulunan tüm binalarda asansör hizmeti de mevcuttur.

Alçak Katlı Daire Seçenekleri

Yüksek binalar ve rezidanslar yerine alçak katlı konutları sevenler adına Ert Plus Topkapı doğru tercihlerden bir tanesidir. Alçak binalardan oluşan konutların içerisindeki daireler ise son derece ferah ve geniş.

  • Yapı, zemin ve deprem denetimlerinin yapıldığı daireler, dayanıklı ve sağlamdır.
  • Dairelerin içerisinde kiler ve teras gibi farklı özelliklerde bulunur.
  • Sade ancak bir o kadar da kullanışlı yapıları sevenler adına Ert Plus son derece kullanışlı bir merkezdir.

Bankadan kredi çekerek belirtilen projeden ev sahibi olmak isteyen tüketicilere 72 ay vade seçeneği ya da kişiye özel ödeme planı seçenekleri sunulur. Sizde hayalinizdeki eve Ert Plus Topkapı ile sahip olarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir