GN Rayman Apartmanı Evleri İstanbul Emlak Projeleri


İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde konumlanmış olan GN Rayman Apartmanı Evleri İstanbul Emlak Projeleri, huzurlu ve güzel bir yaşam olanağı için yalıtımlı bir sisteme sahiptir. Ulaşımı kolay, yaşam standartları yüksek olan bu daireler 3+1 tipte 115 metrekare olarak tasarlanmış, ödeme koşulları ise taksit imkanları sunabilmektedir.

GN Rayman Apartmanı Evleri Lokasyon Özellikleri

GN Rayman Apartmanı Evleri İstanbul Emlak Projeleri kapsamında yer alan daireler, yaşam kalitesini yükseltecek, merkezi yerlere yakın bir konuma sahiptir. Özellikle Kadıköy’de yer alan Göztepe mahallesinde bulunan GN Rayman apartmanı, sadece bir apartman olarak 11 kattan oluşmaktadır. Sosyal donanımı ve merkez noktalara yakınlığıyla ailenizle birlikte güzel bir yaşam standardı sunmaktadır.

İstanbul Bağdat caddesine 650 metre uzaklıkta olan GN Rayman apartmanları, Caddebostan sahil’ine 7 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır. Aynı zamanda Minibüs yoluna ortalama 520 metre uzaklığa sahip, Göztepe tren istasyonuna 580 metre uzaklığı vardır. Kolay ulaşım imkanları sunan emlak projesi, aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte sosyal bir yaşam alanı da sunarak, lokasyon özelliklerine önem vermiştir.

GN Rayman Apartmanı Evleri Daire Özellikleri

Alt yapı olarak güçlendirilmiş olan GN Rayman Apartmanı Evleri İstanbul Emlak Projeleri, depreme dayanıklı bir şekilde inşa edilmiştir. Aynı zamanda her katta 2 dair şekilde yapılmış olan apartman, özel yalıtım sistemi kullanılarak ses ve ısı konusunda koruma sağlamaktadır.

7/24 güvenlik kamerası özelliği ile huzur içinde yaşayabileceğiniz GN Rayman evleri, sizlere uygun fiyatlı ödeme imkanlarıyla sahip olmak istediğiniz hayatın kapılarını açacaktır. Açık otopark ve kapalı otorpark imkanlarının yanı sıra merkezi uydu sistemi ile ev içindeki sosyal aktivitelerinizden de uzak kalmamanızı sağlayacak sosyal bir yaşam sunacaktır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir