Livera Homes Kemerburgaz İstanbul Emlak Projesi


Levent’e 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 12 dakika, 3. Köprüye 20 dakika, Maslak ve Mecidiyeköy’e yaklaşık 30 dakika mesafede bulunan İstanbul’un son dönemde popülaritesi artan bölgesi Kemerburgaz’da yükselen Livera Homes Kemerburgaz İstanbul Emlak Projesi ayrıcalıkları ve mimarisi ile ilgi çekiyor. Fimar Yapı tarafından oluşturulan yeni yaşam alanı 2 blok şeklinde. İlk blokta Yap-Sat modeli ile 28 konut mevcut, konutlar 2+1,3+1, 4+1 ve 5+1 olan konutlar 101 ila 259 metrekare arasında. Bahçe dubleks, flat ve normal daire olarak planlanan projede yatırımcı için farklı alternatifler sunuluyor.

Proje 2 bloktan oluşuyor

Sosyal tesisleri yeşil alanları, çocuk parkları, spor salonları, açık otoparkı ve 24 saat hazır olan güvenliği ile İstanbullunun beğenisine sunulan Livera Homes Kemerburgaz İstanbul Emlak Projesi satış kolaylığı ile de tercih ediliyor. İkinci blokta 40 dairenin bulunduğu projede bu blokta daireler, 1+1,2+1 ve 3+1 şeklinde olup 61 ila 204 metrekare arasında değişiyor. Anahtar teslim yöntemi ile yükselen blokta daireler normal daire olarak planmış durumda.

Hayallerde ki evden daha fazlası

Varlığı 30 yılı aşan Fimar Holdinge ait Fimar Yapı gayrimenkul, yapı ve inşaat firması Fimar Yapı tarafından hayata geçirilen Livera Homes Kemerburgaz İstanbul Emlak Projesi doğanın ortasında şehrin yanında ailelere eşsiz bir mimaride orman kokusunun içe çekildiği, kuş sesleri ile günün aydınlandığı ama ulaşımda ki rahatlığı ile şehrin merkezinde bir yaşam alanı sunuyor. Satış ve satış sonrası hizmette güven ve memnuniyet esası ile 2013 yılından bu yana sektörde adını ispatlayan Fimar Yapı hayallerde ki evden daha fazlasına sahip olmanıza imkân sunuyor. Projede eğlence ve huzurun mekânı geniş ve zengin sosyal yaşam alanları.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir