Imperıum No:1 Resıdance İstanbu Emlak Projesi


Imperium No:1 Residance İstanbul Emlak Projesi Imperium Gayrmenkul tarafından hayata geçirilen bir projedir. İstanbul’un Kâğıthane ilçesinde Acarsoy Sokak’ta yer almaktadır. Çağlayan’da yer alan proje 2019 yılının sonlarında başlatılmıştır. Proje, kentsel dönüşüm kapsamında kurulmuştur.

Bina Özellikleri

İmperium No:1 Residance İstanbul emlak projesi, yıkılan bir yapının yerine inşa edilmektedir. 13 katlı olarak yapılan binanın her katında 6 adet daire bulunmaktadır. Proje tek bir binadan oluşuyor ve binanın içerisinde asma kat olarak dükkânlar yer almaktadır. Rezidans olarak E5 yolu üzerinde, Perpa Ticaret Merkezinin yakınında, Çağlayan adliyesine 950 metre mesafededir. Okmeydanı Devlet Hastanesinin tam karşısında yer alan İmperium No 1 Mecidiyeköy’e 2 km mesafededir. İş merkezlerine, Beşiktaş ve beyoğlunun eğlenceli yerlerine oldukça yakındır. Ayrıca metrobüs durağına ve diğer duraklara da yürüme mesafesindedir.  Binada ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Aynı zamanda jenaratör ve internet altyapısı da bulunmaktadır. Isınma doğalgaz ile sağlanmaktadır. Binada özel güvenlik sistemi mevcuttur ve 24 saat kamera ile kayıt edilmektedir.

Genel Özellikler

Rezidans içerisinde her katta 6 adet daire yer alıyor. Bu dairelerden 1+1 dairelerden 2 adet, 2+1 daireden 2 adet, 3+1 dairelerden 2 adet olmak üzere her katta bulunmaktadır. Binanın en üst katında ise dubleks daireler yer almaktadır. Bina içerisinde toplamda 77 adet daire bulunuyor. Ayrıca asma kat olarak 2 adet de dükkan yer alıyor. Her daire için 1 adet otopark alanı sağlanmıştır. Otopark bodrumda yer alıyor ve burası da 4 katlı otopark olarak dizayn edilmiştir.

Proje 2018 yılının Ekim ayında başlamıştır ve 2020 yılının son aylarında teslim edileceği bildirilmiştir. Şuan itibari ile projenin %74’ü tamamlanmış bulunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir