Atabilge İncek Konutları


Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Atabilge İncek Konutları Ankara Emlak Projesi hayata geçiyor. Ankara’da ev sahibi olmak isteyen herkesin ilgilenebileceği bir proje. Proje kapsamında 696 konut inşa edildi. Bu evlerin tasarımı için işinde profesyonel mimarlarla çalışıldı. Ankara’da daha iyi bir hizmet verebilmek için bu harika evler inşa edildi. Proje kapsamında üretilen evler 2+2, 3+2 ve 4,5+2 oda tiplerinde tasarlandı. Dairelerin büyüklükleri de oldukça kullanışlı ve ferah biçimde tasarlanarak müşteri memnuniyeti önemsendi. Projedeki evlerin genişliği 90 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Atabilge İncek Konutları Ankara Emlak Projesi kapsamındaki evler krediyle ödeme imkanı bulabileceğiniz bir durumda.

Konutların Özellikleri:

Atabilge İncek Konutları Ankara Emlak Projesi kapsamındaki evler müşterileri memnun edecek şekilde tasarlanmıştır. Konutlar 50.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilmiştir. Konutların Ekim 2019’da teslim edilmesi planlanmış durumda. Dairelerin genişliği sizi tatmin edecek durumda. 2+2 evler 90 metrekare, 3+2 evler 125 metrekare, 4.5+2 evler ise 180 metrekare olarak inşa ediliyor. Sosyal hayatınızı da es geçmeyen Atabilge İncek Konutları Ankara Emlak Projesi site içerisinde sosyalleşebileceğiniz bir ortam hazırlıyor. Kapalı yüzme salonu, fitness salonu, hamam, sauna, kapalı çocuk oyun alanları ve cep sineması hizmetleriyle sizin site içerisindeki mutluluğunuzu sağlayacak alanlar hazırlıyor. Binalarda asansör mevcut. Açık ve kapalı otopark sistemiyle de sizi ve aracınızı mağdur etmiyor. Yapı denetimi yapılmış olup deprem yönetmeliğine uygundur. Güvenliğiniz firma için her şeyden önemlidir. Bu konuda sizi asla mağdur etmeyecek binalar inşa etmiştir. Bu nedenle projeyi seçerken gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Bütün tatbikleri yapılmış olup güvenliğiniz için sınırsız bir hizmet vermeye hazırdır.

Konutların Fiyat Aralığı:

Konutlar için fiyatlar 490.000 TL ile 660.000 TL arasında değişiyor. Bu fiyata bu hizmeti yakalamışken kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir