3s Kale Topaz Resıdence İstanbul Emlak Projesi


3S Kale Topaz Residance İstanbul Emlak Projesi, 3S Kale Gayrimenkul tarafından yapılan bir konut projesidir. Maltepe Mahallesi Tayyareci Sami Sokak üzerinde Topkapı’da yer alan proje için inşaat süreci başladı ve ön talepler de web sitesi üzerinden toplanmaya başlanmıştır.  Proje 2 adet bina bloğundan oluşuyor ve toplamda 228 adet daire içermektedir.

Projenin Özellikleri

3S Kale Topaz Residance İstanbul Emlak Projesi dâhilindeki iki blokta sadece 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerin genişlikleri 40 metrekare ile 90 metrekare arasındadır. Blokların ön tarafında ise yatay olarak dizayn edilmiş ticari mağaza alanları yer almaktadır. 1+1 dairelerin genişlikleri standart olarak 40 metrekare olarak tasarlandı. 2+1 dairelerin genişlikleri ise 59 ile 90 metrekare arasıdır.

3S Kale Topaz Rezidans konum olarak E5 çevre yolundan direkt olarak giriş sağlayan yol mevcuttur.  Hiç trafiğe takılmadan Cevizlibağ metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, Marmaray’a 10 dakika, Avrasya tüneline ise 15 dakika mesafede yer almaktadır.

Projede özel güvenlik, görüntülü diyafon sistemi, asansör, ankastre beyaz eşyalar bulunmaktadır. Aynı zamanda ebeveyn banyosu yer alıyor ve geniş balkon ile rahat bir yaşam alanı sunuyor. Havadar ve geniş olarak tasarlanan binalar eşsiz bir deniz manzarasına sahip.

Daire Fiyatları

3S Kale Rezidans daire fiyatları 40 metrekarelik 1+1 daire için en düşük 830 bin TL’den başlamaktadır. 2+1 daire fiyatlar da 1 milyon 170 bin TL’den başlamaktadır. Projede müşteri için özel ödeme avantajı sağlanıyor. Tamamının peşin ödenmesi durumunda toplam fiyat üzerinden yüzde 10 oranında bir indirim sağlanmaktadır. Satışları yeni başlamış ve şu an ön talep toplama sürecindedir. Proje şu an inşaat aşamasında olup 2022 yılında Haziran ayı içerisinde teslim edilecektir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir