DNZ Residence İstanbul Konut Projesi


Bu güne kadar birçok başarılı projeye imza atan Deniz Yapı projesinin yeni projesi DNZ Residence İstanbul Konut Projesi.  Tek blokta 154 daireden oluşan projede blok U şeklinde oluşturulmuştur. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede 1+1 daireler 67 metrekareden, 2+1 daireler ise 132 metrekareden oluşmaktadır. Dairelerin net kullanım alanları oldukça kullanışlı ve geniştir. Henüz kaba inşaat esnasında satışlara başlayan proje kapsamında bir daireye sahip olabilmek için acele edin.

DNZ Residence İstanbul Konut Projesi Fiyat Listesi ve Ödeme Seçenekleri

DNZ Residence İstanbul Konut Projesi kapsamındaki 1+1 daireler 277 bin TL’den başlarken 2+1 daire fiyatları ise 510 bin TL seviyesinden başlamaktadır. Ödeme planlamanız için daireler banka kredilerine uygun olup, banka faiz oranlarını değerlendirerek herhangi bir bankadan konut kredisi kullanabilirsiniz.

DNZ Residence İstanbul Konut Projesi İş ve Ev Yaşamını Birleştiriyor

İstanbul Pendik bölgesinin en değerli alanlarından birisi konumundaki Selçuklu Caddesi üzerinde bulunan konutlar, home ofis olarak da kullanmaya uygundur. Emsey ve Ada Tıp Hastanelerine yakın olan DNZ Residence İstanbul Konut Projesi bölgede ofis ve ticari amaçlı dükkan ihtiyaçlarına da cevap verir nitelikte. Satış ve pazarlaması Yelken Mülk tarafından yürütülen proje bölgenin popülasyonuna ve ticari ihtiyaçlarına dikkat çekmekte. Kısaca bu proje ile iş ve ev yaşamının birleştirildiği bir konsept görülmekte.

DNZ Residence İstanbul Konut Projesi Site Özellikleri

Tüm dairelerde vestiyer ve üçlü ankastre setleri bulunmaktadır. Site kameralı güvenlik sistemine sahip olup asansörlüdür. 1+1 dairelerin bile 1500 TL kira geliri getirdiği dairelerin olduğu projede,

  • Yapı denetimi yapılmış,
  • Zemin etüdü yapılmış ayrıca
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliklerine uygun olarak inşa edilmiştir.

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir