Hitit Homeofis Eskişehir / Tepebaşı


Hitit Homeofis projesi Keleşoğlu ve Boyut Global tarafından gerçekleştirilmiş bir projedir. 7 bin metrekarelik alana kurulan projede; 5 adet 1+1, 20 adet 2+1 ve 6 mağaza bulunmaktadır. 1+1 daireler 90,5 metrekareyken, 2+1 daireler 110,5, 113,5, 118 metrekare büyüklükte tercih edilebilir.

Projenin altında bulunan dükkanlar için Migros ile anlaşma sağlandı. Ödeme kolaylığı sağlayacak banka kredileri, Hitit Homeofis Eskişehir / Tepebaşı projesinde mümkündür.

Projedeki Özellikler

Hitit Homeofis Eskişehir / Tepebaşı, kira getirisi olarak 1.750 TL gelir sağlayacağı tahmin ediliyor. 35 yıllık deneyim sahibi Keleşoğlu ve Boyut Global tarafından gerçekleştirilen proje Hitit Homeofis, Fabrikalar bölgesinde yer almaktadır. İş hayatı ve yaşamı birbiri ile iç içe kılan projede 25 adet konut bulunmaktadır. Yatırımcılar tarafından ilgi gören projede, çok kısa bir sürede 1+1 daireler ve 110,5 metrekarelik 2+1 daireleri satışı gerçekleşti.

Hitit Homeofis Eskişehir / Tepebaşı projesi tamamen bittiğinde kira tutarlarının 1.750 TL ile 2.500 TL arasında olması düşünülüyor. Akıllı ev sisteminin getirdiği teknoloji ile Hitit Homeofise konforu sağlayacak. Metrekare birim fiyatı ise 4 bin 200 TL’dir. Projenin özellikleri ise; sitede sauna, fitness merkezi, restoran, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark gibi imkanlar sunulmasıdır. Binanın özelliklerinden olan asansörün yanı sıra, konut özellikleri ise; merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, balkondur.

Binanın yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmıştır. Proje, deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine de uygundur. Ev – ofis ve dükkan proje tipi, 7000 metrekare arsa alanına inşaa edilmiştir. Adresi; Yenibağlar Mahallesi, Güzide Sokak No:3 Tepebaşı / Eskişehir’dir. Telefon numarası; 0222 320 20 28, e mail adresi ise; [email protected]‘dur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir