Rinnova İncek Ankara


Ankara’nın İncek bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, görkemli ve konforlu ev sahibi olmak isteyenler adına farklı alternatifler sunuyor. Rinnova incek Ankara, tamamen villalardan oluşan bir konut projesi olarak bilinmektedir. Nisan 2019 itibariyle teslim edilmesi beklenen proje, 33 villadan oluşuyor. 25 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen konutlar ile yatırımcılara özel farklı ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. Akıllı ev sistemlerinin uygulandığı çalışmada teknolojik hizmetlerin hazırlanmasına özen gösterilmiştir. Ankara’nın merkezi bir noktasındaki konutlara yatırım yapanlar, farklı bölgelere kolay ulaşım sağlama fırsatına sahiplerdir.

Villa Konseptinde Farklı Daire Projesi

Rinnova incek Ankara projesini Prokar Yapı inşaat firması yürütmektedir. Kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturularak yatırımcıların mağdur olması engellenir. Aynı zamanda çalışma banka kredisine de uygun olduğu için evlerden birini satın almak daha kolaydır.

  • Rinnova incek Ankara içerisindeki dairelerde, tavandan zemine kadar inen büyük ve geniş camlar bulunur.
  • Dairelerin içerisi son derece modern ve ferah bir şekilde dizayn edildiği için herkesin beğenisine hitap eder.
  • Villaların içerisinde kendilerine ait bahçelerinin olması, yatırımcılar açısından avantajlıdır.
  • Proje içerisinde geliştirilen güneş enerji panelleri ise yatırımcıların teknoloji ile yakından ilgilenmelerine yardımcıdır.
  • Alışveriş merkezi, okul ve hastane gibi noktalara yakın bir konumdaki evlerden farklı yerlere ulaşım sağlamak kolaydır.

Projeye şuan katılım sağlayan yatırımcıların tüm evler tamamlandığında %15 oranında kar elde etmeleri amaçlanmaktadır. 1 milyon 825 bin TL ve 2 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlı villalardan kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ödeme konusunda esneklik sağlandığı için işlemler sırasında bir sorun yaşanmaz.  Proje kapsamında yatırımcılara özel araç şarj istasyonu da bulunmakta olup, olanaklar geliştirilmektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir