Konum Beytepe Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın ilk ve tek helikopter pistine sahip binası olan Konum Beytepe Ankara Emlak Projesi Tarmac Agrega Madencilik Yapı Sanayi şirketi ile Ven Mimarlık imzası taşıyor. 10 bin metrekare üzerine kurulan proje tek blokta 151 daireden meydana geliyor. 70 tane 2+1, 26 tane 3+1, 26 adet 4+2,  29 tane 5+2 dairenin yer aldığı proje net ve brüt alanları farklılık gösteriyor, daireler 125,70 metrekare ile 394,81 metrekare arasında farklılaşan büyüklüklere sahip. C40 beton 6500 metre fore kazık kullanılan binanın zeminin sağlamlığının yanında özel cam giydirme cephe olması projeye estetik ve kalite katıyor.

Özellikler projede albeniyi arttırıyor

7.500 m2 yeşil alanı bulunan Konum Beytepe Ankara Emlak Projesi içinde alıcının aradığı her özellik mevcut, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi, basketbol sahası, tenis kortu, sinema salonu, yürüyüş parkuru, süs havuzu, açık ve kapalı otopark, kameralı güvenlik sistemi yanında 7/24 güvenlik hizmeti, ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve giyinme odası, çamaşır odası, kiler, akıllı ev sistemi, yangın söndürücü spinkler sistemi, yerden merkezi ısıtma sistemi, ısı pay ölçer, jeneratör, 6 tane 13 kişilik asansör, duman detektörü, yalıtım ve deprem yönetmeliklerine uygunluğu ayrıca zemin etüdü ve yapı denetim kontrolü tamamlanmış olması gibi özellikler projede albeniyi arttırıyor.

Kalite ve güveni aynı anda sunuluyor

Gün ışığından en iyi şeklide yararlanan ve manzara ile bütünleşen mekanları bünyesinde toplayan Konum Beytepe Ankara Emlak Projesi kalite ve güveni aynı anda sunuyor. Projede yer alan dairelerin fiyat aralıkları belirlendi buna göre, fiyatlar 985 bin liradan başlıyor 2.684.000 liraya kadar yükseliyor, ödemelerde ise peşin olması halinde %10 indirim uygulanırken yarısı peşin 18 ay vade farksız ya da 0.98 faizle 48 ay ödeme imkânı sunuluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir