Sinpaş Gökorman


Farklı ve dikkat çekici yaşam merkezleri oluşturan Sinpaş, Şile yolu kenarında Ümraniye bölgesinde muhteşem bir konut projesine imza atıyor. Sinpaş Gökorman olarak belirlenen yaşam merkezi, 420 konuttan meydana gelmekte. 1+0’dan başlayayarak 4+1’e kadar farklı dairelerin yer aldığı proje kapsamında, konut sakinlerinin İstanbul’un ortasında, doğal bir alanda yaşamlarını sürdürmeleri amaçlanıyor. İki bloktan oluşturulan konutlarda ise fiyat aralığı dairelerin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

Doğa İle İç İçe Bir Yaşam Merkezi

Sinpaş Gökorman bulunduğu konum nedeniyle, doğa ile iç içe bir yaşam merkezi olarak gösterilebilir. 6 farklı ticari alanın bulunduğu projede, apartman dairesi ya da rezidans alternatifleri yer alıyor.

  • Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. Projesi olarak bilinen Gökorman, Sancaktepe ve Çekmeköy hattındaki metro durağına oldukça yakın bir konumdadır.
  • Dünyanın yeni tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanan iki farklı binada, balkon ve teras alternatifleri de bulunur.
  • Ahşap balkonları ve şeffaf odaları sayesinde proje sakinleri kendilerini doğal yaşam ortamında, yeşilliklerin içerisinde hissedebilirler.
  • Farklı ağaçların ve çeşitli bitkilerin yer aldığı peyzaj alanı, bol oksijen sevenler açısından oldukça avantajlıdır.

%5 peşinat veren kişiler, 72 ay taksik seçeneği ile birlikte Sinpaş Gökorman’da muhteşem bir ev sahibi olabilirler. Banka kredisiz taksit imkanının bulunması ise projeye ilgi duyan bireylerin sayısının artmasına yardımcı olur.

Merkezi Konumda Ev Alma İmkanı

Doğa ile iç içe olmasının dışında Sinpaş Gökorman aynı zamanda oldukça merkezi bir konumdadır. Çamlıca’ya 10 dakika, İKEA ve Meydan AVM’ye ise 4 dakika uzaklıkta olan konut, merkezi bölgelerde yaşamayı sevenlere hitap ediyor.

  • İki farklı binada bulunan 33 kat bulunuyor. Aynı zamanda yaşam merkezinde 6 mağaza da mevcut.
  • 000 metrekarelik bir alana kurulan Sinpaş Gökorman, Ataşehir’e de 10 dakika uzaklıktadır.
  • Merkezi noktalara yakın ancak aynı zamanda yeşillik bir alanda bulunan Gökorman, sakinlik arayanların ilk tercihleri arasında gösterilebilir.

Şeffaf oda avantajları: Sinpaş Gökorman içerisinde bulunan farklı iki binada aynı zamanda şeffaf oda seçenekleri de mevcuttur. Güneşin ve manzaranın tadını çıkarmak isteyen proje sakinleri, şeffaf odalarda sevdikleri ile keyifli vakit geçirebilirler.

 


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir