İzmir Turan Karma Kullanım Projesi


İzmir Turan Karma Kullanım Projesi son yıllarda ses getiren mimari projeler arasında öne çıkan bir projedir. Projeyi etkileyici kılan özelliklerinden biri proje içinde iki tarihi konağın da bulunmasıdır. İzmir Turan Karma Kullanım Projesi rezidans, ofis gibi daireler ile turizm ve ticari alanları da bulunan oldukça büyük bir yatırımdır.

Sahil yürüyüş yoluyla bağlantısı olan sokaklarıyla proje konum itibari ile de fark yaratıyor. Anadolu caddesi ve İzmir Körfezi arasında kurulan bu büyük karma alan denizle bağlantılı konumdadır. Metro ulaşımına da sahip olan projede kapalı ve açık eğlence alanları da bulunuyor.

İzmir Turan Karma Kullanım Projesinde Neler Var?

Hem bir yaşam alanı hem de ticari ve turistik bir merkez olarak tasarlanan İzmir Turan Karma Kullanım Projesi farklı beklentiler için fazlaca seçenek sunuyor. Az katlı ve çok katlı konut ve ofis alanlarının nitelikleri değişiyor. Konut ve ofislerin çevresinde mağazalar, cefeler, restoranlar gibi çeşitli mekanlar sıralanıyor. Konut ve ofislerin etkileyici körfez manzarası şehrin gürültüsünden uzak yaşama ve çalışma imkanı sunuyor. 120.000 metrekarelik bir alana inşa edilen İzmir Turan projesine performansı yüksek tasarım alanları bulunuyor.

İzmir Turan Karma Kullanım Projesi Konumu

İzmir Turan Karma Kullanım Projesi konumu eşsiz bir özelliğe sahip. Denizle arasında hiçbir yapı engeli bulunmayan projenin şehrin hem merkezinde  hem de denizin hemen yanında olma özelliği dikkat çekiyor.  Karşıyaka ve Alsancak arasında bulunan ve bu iki merkez arasında ulaşımı sağlayan cadde üzerinde yer alan İzmir Turan Karma Kullanım Projesi Bayraklı ilçesinde hayata geçiyor.  Proje, lokasyon ve ulaşım açısından rahat ve konforlu mimari özellikleri açısından modern bir yaşam alanı olarak fark yaratıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir