Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un Levent semti gerek konumu gerek ise ünü ile adeta şehrin göz bebeği. Avrupa yakasında bulunan semt, sosyal alanlar bakımından da oldukça zengindir, hareketlidir. Bu da Levent’i daha tercih edilir kılan özelliklerin başında gelir. Levent, Beşiktaş ilçesine bağlı bir semt olarak karşımıza çıkar. Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesi için de böylesine nezih, böylesine seçkin bir semt seçilmiştir. Böylesine güzel proje, böylesine güzel bir semte oldukça yakışmıştır.

Proje Kapsamında Hangi Tip Dairelere Ulaşmak Mümkün?

Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesi pek çok daire tipini ev sahiplerine sunmuş durumda. Burada önemli olan elbette ki ev sahibinin istekleri ve ihtiyaçları. Proje kapsamında 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki tip konuta ulaşabilmek mümkün.

İstanbul’un Orta Yerinde Huzurun Tadına Varın!

İstanbul gerek insan gerek araç trafiği bakımızdan yer yer hepimizi yoran, fakat asla da vazgeçemediğimiz bir şehir. Levent’te bu koşuşturmacanın arasında huzuru bulabilmeniz mümkün. Sizin rahatınız ön planda tutularak hazırlanmış evlerde her şey sizin için düşünülmüş. Öyle ki Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesi ile fitness merkezinden yürüyüş parkurlarına, bilardo salonuna kadar pek çok aktiviteye de ulaşabilmek mümkün. Bütün günün stresini Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesinin sosyal donatı alanları ile atın. Levent Metro durağına yalnızca 10 dakika yürüme mesafesi ile merkeziyetin de keyfine varın.

Merkezi Isıtma ve Kapalı Otopark İmkanı!

Mint Levent Olive İstanbul Emlak Projesi daireleri merkezi ısıtma ile ısınır. Kapalı otopark imkanı ile de artık uzun saatler aracınıza yer aramak zorunda kalmazsınız. Bunun dışında araç şarj istasyonu bu konutları en ön plana çıkaran özellikler arasında. Fiyatlar ise henüz ön talep aşamasında.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir