Collet Avcılar


Collet Avcılar projesi, Batı Yapı tarafından tasarlanan bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Proje içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor. İstanbul Avcılar’da yükselen proje, 269 adet konuttan oluşuyor. 15 bin metrekare arsa üzerinde yer alan Collet Avcılar’daki dairelerin en küçükleri 53 metrekare en büyükleri ise 189 metrekare olacak şekilde tasarlanmış. Dairelerin 2020 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatlarına baktığımızda 1+1 dairelerin 249 bin TL, 2+1 dairelerin 399 bin TL ve 3+1 dairelerin de 559 bin TL olduğunu görüyoruz. Ödeme konusunda peşin ödeyecekseniz %20 indirim fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Dilerseniz tüm ücreti 50 ay 0 faizle de ödeyebiliyorsunuz.

Proje Özellikleri

Collet Avcılar projesi Firuzköy Bulvarı üzerinde yer alıyor. Site içerisinde yer alan özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Sinema odası
  • Sauna
  • Çocuk oyun alanları
  • Buhar odası

Collet Avcılar projesi konum olarak da oldukça avantajlı bir yere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Proje, Pelikan Mall, Torium AVM, Ak Batı AVM, City Center, Otoport AVM ve 5M Migros’a oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Bunların haricinde yine proje çevresinde Avcılar Hospital, Doğa Hastanesi, Medicana Avcılar, Murat Kölük Devlet Hastanesi, Etik Life Tıp Merkezi ve Liv Hospital bulunuyor. Konum olarak Collet Avcılar inşaatı pek çok okula da oldukça yakın mesafede inşa ediliyor. Bu okullar da İstanbul Üniversitesi, Esenyurt Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Doğa Koleji, Işık Okulları ve Bahçeşehir Koleji.

Collet Avcılar projesi için ön talepler başladığı için şimdiden bilgi alarak erken ödeme ve indirim gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bunun için de dilerseniz Batı yapı inşaat ofislerini ziyaret edebilir ve kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir