Fly Kanarya İstanbul Emlak Projesi


Küçük, şirin bir daireye ihtiyacınız var ve Silivri sizin için oldukça uygun bir bölge mi? Öyleyse Fly Kanarya İstanbul Emlak Projesi sizin için biçilmiş bir kaftan! Proje hem konumu hem de küçük şirin daireleri ile beğenileri üzerinde toplar. Marmara denizine komşu olan Silivri’de daire sahibi olmak bir ayrıcalık! Ve artık hayal değil!

Daire Tipleri ve Fiyatları Nasıl?

Fly Kanarya İstanbul Emlak Projesi daireleri tek tip olarak karşımıza çıkar. Toplam 178 dairenin her biri 1+1’dir. İster yaşam alanı olarak ister ofis olarak kullanıma uygundur. Öğrenciler için, yeni evelenen çiftler için veya yalnız yaşayan kişiler için oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Denize komşudur. Projede tek blok bulunur, bu tek blok 11 katlıdır. Özenle hazırlanmış projede daire metrekareleri 56-60 arasındadır. Fiyatlar proje baz alındığında ortalama olarak satışa sunulmuştur. 220.000 ile 270.000 TL arasında özelliklerine göre değişkenlik gösterecektir.

Otel Konsepti ile Rahatlığın Keyfini Sürün!

Siz de büyük dairelerin bitmeyen işlerinden sıkılmadınız mı? Fly Kanarya İstanbul Emlak Projesi size otel konseptinde bir yaşamı vaad eder. Gereksiz büyüklüğe sahip değildir, aileniz ile iç içe bir yaşam sürmenize olanak verir. Yatırım yapmak isteyenler için de değerine değer katan bir bölge olduğundan oldukça iyi bir karar olacaktır. Gün geçtikçe bölgenin değeri daha da yükselecektir. Buna bağlı olarak fiyatlar da ileriye dönük olarak bakıldığında şüphesiz ki artış gösterecek.

Açık Otopark Mevcut!

Otopark özellikle son zamanlarda ev sahibi olmak isteyenlerin olmazsa olmaz unsuru haline geldi. Projede daire sakinleri için açık otopark mevcut. Bunun yanı sıra görsellik de ihmal edilmemiş ve süs havuzu projede yer almış durumda.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir