Akkent Paradise Gardens Residence Ankara Emlak Projesi


Akkent Paradise Gardens Residence Ankara Emlak Projesi Batıkent bölgesinde hayata geçirilmiştir. Akkent Şirketi tarafından tasarlanan site 8 bloktan oluşmaktadır. Toplam daire sayısı 432’dir. Daireler 3+1, 2+1 ve 4+1 tipindedir. Ayrıca proje kapsamında sadece konutlar değil iş yerleri de bulunmaktadır. Bu projede 36 adet de dükkan vardır. Konutların büyüklükleri ise 87 ile 191 metrekare arasında değişmektedir.

270 Derece Ankara Manzarasına Sahip Evler!

Akkent Paradise Gardens Residence Ankara Emlak Projesi dahilinde 207 tane 3+1 daire yer alırken, 2+1 tipindeki dairelerin sayısı ise 84 adettir. 141 tane de 4+1 standardında daire bulunmaktadır. Konutların satımları şirket tarafından özel ödeme vadeleriyle yapılabilmektedir.

Dairelerin fiyatları 450 bin TL ile 1 milyon 24 bin TL aralığındadır. 3+1 dairelerin kira fiyatları ise ortalama olarak 1.500 TL’den başlamaktadır. Organize Sanayi Sitesine konutların yakınlığı daha fazla değer kazanmalarını sağlar. Proje alanında 50 bin metrekare yeşil alan mevcuttur.

Konutların hepsi güney cephesine bakmaktadır. Çok iyi güneş alan evler aynı zamanda 270 derece Ankara manzarasına sahiptirler. Akkent Paradise Gardens Residence Ankara Emlak Projesi özellikleri şunlardır:

  • Ankastre beyaz eşya, yerden ısıtma, merkezi ısıtma, intercom sistemi, ebeveyn banyosu, merkezi klima, balkon, ısı pay ölçer ve alarm sistemleri vardır
  • Yük asansörü, asansör, sprinkler sistemi, hidrofor, su deposu, yangın merdiveni, paratoner vardır
  • Açık-kapalı otopark, tenis sahası, voleybol sahası, basketbol sahası, sinema, AVM, sauna vardır
  • Vitamin bar, çarşı, golf alanı, bilardo, kamelya, göl/gölet, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, açılır-kapanır özellikteki yüzme havuzu, kameralı güvenlik sistemi, güvenlik ekibi bulunur

Evlerde tünel kalıp ve radye kalıp mevcuttur. Hem deprem hem yalıtım yönetmeliğine uyulmaktadır. Yapı ve zemin denetimi yapılmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir