Nest Çamdibi İzmir Projesi


Nest Çamdibi İzmir projesi deneyimli yapı firması Nest Yapı tarafından tasarlanmış özellikle konumuyla ön plana çıkan bir proje. Her yere yakın oluşuyla İzmir Bornova’da hayatı kolaylaştıracak yaşam alanı sunuyor.

Şehrin merkezinde modern yaşam imkanı sunan Nest Çamdibi İzmir Projesi 2 blok ve 170 daireden oluşuyor.Orta ve üst düzey gelir gurubuna hitap eden farklı daire tipleriyle Nest Çamdibi her yere iki dakika mesafede sloganıyla satışa sunuluyor. Nest Çamdibi projesinden daire almak isteyenler için özel ödeme planları oluşturulabiliyor.

Nest Çamdibi İzmir Projesi Daire Özellikleri

Nest Çamdibi projesinde 1+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Proje 17 ayrı kat planıyla tasarlanmış. Dairelerde mutfak tasarımları farklı olabiliyor. Bazı dairelerde açık bazı dairelerde kapalı mutfak tasarımı yapılmış. Daireler ankastre mutfak ve klima gibi temel donanımlara sahip.

Nest Çamdibi İzmir projesi daireleri güvenlik açısından da kaliteli standartlar sunuyor.  Projede kapalı otopark ve Fitness salonu gibi ortak alanlar da var. Konfor ve huzurlu bir yaşam mottosuyla sunulan Nest Çamdibi İzmir Projesi iç ve dış mimaride modern estetik özelliklere sahip.

Nest Çamdibi İzmir Projesi Konum Özellikleri

Nest Çamdibi liman, otogar, Forum İzmir, Metro İstasyonu, Şifa hastanesi gibi önemli noktalara oldukça yakın konumda yer alıyor. Ulaşım olanakları oldukça rahat olan Nest Çamdibi İzmir Projesi ayrıcalıklı bir lokasyonda bulunuyor.

Hem şehrin merkezinde olup hem de huzurlu bir yaşam alanına sahip olmak isteyenler için proje ideal bir alternatif sunuyor. Şehrin önemli noktalarının tam ortasında yer alan Nest Çamdibi AVM, Hastane, ulaşım noktaları gibi yerlere oldukça yakın. Çevre yoluna da yakın olan Nest Çamdibi şehir dışına da kolaylıkla çıkılabilecek ulaşım imkanları sunuyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir