Beytepe Suites Ankara Konut Projesi


Yapımını Özkaya Tuğla İnşaat A.Ş.’nin üstlendiği Beytepe Suites Ankara Konut Projesi Beytepe Mahallesi’nde sakin ve huzurlu bir yaşam arayanlara dilediklerini sunabilen projelerin başında geliyor. Konforu huzur ile birleştirebilen bu proje oldukça özel istekleri olan kişilere hitap edebilecek türden. Keza garden suites ve lounge suites konseptlerinden hazırlanan proje toplamda 5700 m2’lik bir araziye inşa edilmiştir.

Suiteslerin Özellikleri

Beytepe’de oldukça ses getiren Beytepe Suites Ankara Konut Projesi 4+1, 5+1 ve 6+1’lik özel dairelerden oluşuyor.

  • Lounge Suites: İsteklerini üst safhada tutan kişilere hitap eden bu dairelere 4+1 ve 5+1 olarak tasarlandı. 4 cepheden de güneş olan ve modern çizgilerin konforla buluştuğu bu dairelerde son teknoloji detaylara yer verildi. Özgür bir yaşam alanı içerisinde özel peyzajı ve sakin yapısıyla şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyenlere özel.
  • Garden Suites: Yine lounge suites gibi 4 cepheden güneş alan bu daireler 6+1 olarak hazırlandı. Teknolojik gelişmelerin modern çizgiler ile uyumuna şahitlik eden proje de müstakil ev yaşantısını son sistemler yenilikler ile yaşayabiliyorsunuz.

Projenin Detayları

Bilkent Üniversitesi’ne 3 km uzaklıkta inşa edilen Beytepe Suites Ankara Konut Projesi başta Hacettepe olmak üzere, Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü’ne ve Bilkent Center’a oldukça yakın. Toplam 16 dairenin yer aldığı proje de her dairenin kendi otoparkı, 4 adet banyosu, jeneratörü, müstakil ve bina deposu bulunuyor. Sosyal alanlar için fitness salonu, toplantı salonu, yürüyüş yolu ve basketbol sahası mevcut.

  • 4+1 daireler toplamda 258,73 m2
  • 5+1 daireler toplamda 258,73 m2
  • 6+1 daireler de toplamda 345,89 m2’den oluşuyor.

Dairelerde ebeveyn banyosu ve giyinme odaları mevcut. Sadece 6+1 dairelere özel olarak projede bir de dairelere kış bahçesi de eklenmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir