Maanaa 30 Etiler


RAM GYM tarafından oluşturulan Maanaa 30 Etiler projesi, İstanbul’un ses getiren konut çalışmalarından bir tanesidir. 1+1’den başlayarak 5+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Manaa 30’da konutların büyüklükleri değişiklik gösteriyor. İki blokta toplamda 31 daireden oluşturulan projede bahçe ve çatı dubleksi dairelerde mevcut. İstanbul’un Avrupa Yakası’nın en elit ve popüler mekanlarından bir tanesi olan Etilerde, kaliteli bir yaşam sürmek istiyorsanız örnek daireleri ziyaret edebilirsiniz.

Etilerde Konforlu Bir Yaşam

Proje içerisinde dairler, 70 ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Cadde bostan, Kalamış, Fenerbahçe semtlerinde de konut projelerinin olduğu Maanaa ile konforlu zaman geçirebilirsiniz.

  • Çağdaş ve aynı zamanda da zarif bir tasarımla oluşturulan Maanaa 30 Etiler, aynı zamanda bireylere farklı sosyal yaşam alanı da sunuyor.
  • Spor merkezi, basket sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi alanların yer aldığı merkezde, daire sahipleri zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilirler.
  • Dairelerin içerisinde ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu ve teras gibi özelliklerde bulunur.
  • Zemin ve yapı denetimi yapılan binalar son derece dayanıklı ve deprem açısından da uygundur.

Kişi özel ödeme planı: Maanaa 30 Etiler, projesinden yararlanmak isteyenlere emlak ofisleri içerisinde kişiye özel ödeme planları oluşturulur. Bu sayede İstanbul’un güzel bir yerinde ev sahibi olmak isteyen kişiler, fırsatlardan yararlanabilirler.

Alternatif Tasarımlara Sahip Daireler

Maanaa 30 Etiler içerisinde bulunan tüm dairelerde farklı özellikler mevcuttur. Fiyatlarına göre büyüklükleri ve dairelerin oda sayısı da değişiklik gösterir. Ak merkez AVM ve Nispetiye caddesine yakın bir konumda olan proje, bölge mimarisine uygun olarak tasarlanmıştır.

  • Daireler, Urban, Vintage, Zen ve Classic konseptlere göre tasarlanmıştır.
  • Daireleri satın almak isteyenler, istedikleri konsepti seçerek kolaylıkla ödeme planı oluşturabilirler.
  • En düşük metrekareye sahip evlerin fiyatları 5 bin 500 dolardan başlamaktadır.
  • Az katlı ve geni dairelerden oluşması, projeye olan talebin artmasına yardımcı olmaktadır.

Sizde kendi bütçenize uygun, konforlu ve dayanıklı dairelerden satın alarak Avrupa Yakası’nın en gözde mekanlarından bir tanesinde keyifli vakit geçirme imkanı elde edebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir