Nivo Ataköy İstanbul Emlak Projesi


Çağdaş, estetik, doğal bu üç tercihi bir araya getiren Nivo Ataköy İstanbul günün yoğunluğunu size unutturacak bir yaşam merkezi. İstanbul’un incisi Ataköy’de yaklaşık 12 bin 689 metrekarelik alanda 17 katlık iki blok yükseliyor. Alt katlarında 3 kat ticari alan ayrılırken üstte 16 kat home ofis rezidanslar 1+1 ve 2+1 seçeneklerle sunulmaktadır. Genişliği 52 -145 metrekare arasında değişen 314 adet daire bulunmakta. Nivo Ataköy İstanbul Emlak Projesi, Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik sertifika sistemi Gold LEED Sertifikasına aday binaların peyzaj düzenlemesi göz dolduruyor.

Nivo Ataköy İstanbul ile Hayallerinizi Ertelemeyin

İki yönlü enerji tasarrufu sağlamaya yönelik dış cephede açık renk hakimiyeti ile dikkat çeken Nivo Ataköy İstanbul Emlak Projesi sosyal imkanları ile kaliteli bir yaşam merkezi olduğunu kanıtlıyor. 3500 metrekare yeşil alanı, Türk hamamı, masaj salonu, kapalı yüzme havuzu, cafe ve restoranları, bisiklet park alanı, çocuk parkı, fitness salonu, alış veriş yerleri ile hayatınızın her anını değerlendirmenize yardım ediyor.

İstanbul’un Yeni Yaşam Merkezinde Yerinizi Alın

Modernliğin içinde doğal bir yaşam alanı sunan Nivo Ataköy İstanbul Emlak Projesi ile tüm beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. E-5 yolu üzerinde olan metrobüs ile metro’nun yanı başında bulunan Nivo Ataköy İstanbul; havaalanı, fuar merkezi, en iyi üniversite ve hastanelere yürüme mesafesinde bulunuyor. İstanbul’un en kolay ulaşılabilen noktalarından birinde bulunan Nivo Ataköy İstanbul eğitim ve sağlık sektörünün kesiştiği yerde konumlanıyor. Cathay Group ve Liderlik Development ortaklığı ile yapılan proje yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da büyük ilgi görmekte ve yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Sizde hayallerinizi ertelememek için İstanbul’un incisi Nivo Ataköy İstanbul Emlak Projesinde yerinizi alın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir