West Gate Residence Ankara Emlak Projesi


Çankaya konur projeleri içerisinde yer alan West Gate Residence Ankara Emlak Projesi Ankara-Eskişehir yolu üzerinde bulunmaktadır. Doğukan Yapı imzası ile hayata geçirilen lüks projede 33 katlı 3 blok ve alışveriş merkezi bulunurken 140 bin metrekare inşaat alanına sahip. 5 etaplı olarak hayata geçirilen West Gate Residence Ankara 1+0, 1+1, 1+1 teraslı, 2+1, 2+1 teraslı, 3+1, 3+1 teraslı ve 4+1 dubleks seçenekleri ile sunuluyor. 32-170 metrekare arası daire alanları bulunan Ankara-Eskişehir yolu üzerinde yükselen West Gate Residence Ankara’nın en büyük rezidans projesi olma özelliğine de sahip.

Rezidans Anlayışını Değiştiren Proje West Gate Residence

Ankara’nın yükselen yıldızı West Gate Residence Ankara Emlak Projesi; resepsiyon ve lobi, housekeeping, oda servisi, vale, sekreterya, toplantı odaları, teknik servis, oto yıkama, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, restoran, cafe, tenis kortu, AVM, kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, koşu ve yürüyüş parkurları, mini golf sahası, fitness center gibi olanakları ile birçok alanda hayatınıza renk katıyor.

Ev Anlayışınızı Değiştiren Konsept

Ankara-Eskişehir yolu üzerinde üç tarafı bulvarlarla çevrili West Gate Residence Ankara Emlak Projesi otel konforunda yeni bir yaşam alanı sunuyor. Gelecek için yapılan büyük yatırım olarak değerlenen projede 747 konut bulunurken 30 bin metrekarelik alışveriş merkezini de bünyesinde barındırıyor. 120 farklı mağaza ile size özel birçok marka ile çok uzağa gitmeden buluşabiliyorsunuz. Ankara-Eskişehir yolu üzerinde değerlenen West Gate Residence metro ulaşım imkanı ile daha da değerleniyor. İşiniz ve yaşam alanınız için kalite ve ayrıcalıkları West Gate Residence ile doyasıya yaşayabileceksiniz. Ankara’nın yeni Gözdesi West Gate Residence düşündüğünüz rezidansların çok daha ötesinde..


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir