DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi


Nişantaşı’nın kendine has havası, asaleti bir başkadır. Geçmişten beri burada ev sahibi olmak aslında bir statü sahibi olmak anlamına gelmiştir. İşte böylesine kıymetli bir bölgede yükselen DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi, Avrupa yakasının değerine değer ekleyecektir. Moda butikleri ile tüm dünyaya ününü salmış olan Nişantaşı’nda bu proje ile birlikte pek çok ünlü marka da dükkan sahibi olacaktır. Bunun yanı sıra pek çok sekin restorana da ev sahipliği edecektir. Bu proje sayesinde Nişantaşı sadece gezmek için gittiğiniz bir yer olmaktan çıkıp yaşam alanınız haline gelecek.

Modanın Kültürün ve Sanatın Harmanlandığı Yer Nişantaşı!

Gelişmiş moda anlayışıyla, sanat alanlarıyla, kültür etkinlikleriyle Nişantaşı gezmek için de en çok tercih ettiğimiz yerlerden bir tanesi. Peki gezerken böylesine keyif aldığımız bölgede neden bir ev sahibi olmayalım? DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi şık tasarımlı seçkin dairelerinin yanı sıra dükkanları ile de pek çok ünlü markaya ev sahipliği edecek.

Kapalı Otopark ile Ayrıcalıkların Keyfine Varın!

Kapalı otopark DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesinin seçkin özelliklerinden sadece bir tanesi. İstanbul’da trafik nasıl ki bir çile ise araç için yer bulmak da ayrı bir çile. DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi işte bu çileye bir son veriyor ve geniş bir kapalı otoparkı siz değerli ev sahiplerine sunuyor.

Tam Olarak Konumu Nerede?

DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi eski Marmara Üniversitesi binasının olduğu yere konumlandırılacak. Çalışmaların çoktan başladığı proje şüphesiz ki Nişantaşı’nda bir pırlanta gibi parlayacak. Daire tipleri ile ilgili henüz bir açıklama yapılmasa da fiyatlar konusunda ön talepler alınmaya başlandı bile! DAP Nişantaşı İstanbul Emlak Projesi Nişantaşı’na yeni bir soluk getirecek!


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir