İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi


İstanbul’un güzelliği olan Şile’de hayata geçirilen İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi ön talep aşamasında müşterilerinin karşısına sunuluyor. Karadeniz’in serin sularının olduğu ve tatil anlayışı için İstanbul’un hemen yanında kurulu olan bu tatlı sahil bölgesi yoğun kalabalıktan kaçıp yeşillik ve maviliğe doymak isteyenler için birebir olan bir bölgedir. 17933 metrekarelik arsa alanına inşa edilen emlak projesinde çeşitli tasarımlara sahip daireler inşa edilmiştir. İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) gerçekleştirilerek İstanbul Şile bölgesinde Çavuş Arsa Satışı karşılığında edindikleri gelir paylaşımı ihalesi arsada yine beraber ortak bir çalışmayla Emlak projesi yapılmasına vesile oldu.  Bu yapılan emlak projesi ise adını İstanbul Koru olarak adlandırılmasını sağlamıştır. 1+1, 2+1, 3+1 daire tasarımına sahip olan konutları son gelişmiş özelliklere inşası tamamlanıyor.

İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi Özellikleri

İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi toplamda 68 konutu içerisinde barındırıyor. 3 katlı bloklar halinde meydana gelip tasarımları teknolojiye uygun halde gerçekleşiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tasarımında olan konutların 12’si 3+1 tripleks ikiz villa şeklinde yapımı tasarlanmıştır. Proje içerisinde ise dairelerin genişliği 64 metrekare genişliğinden başlayarak büyüyen metrekarelere sahiptir

Butik bir site olarak hayata geçirilen bu projede asıl önemli noktası her dairenin kendine ait bir bahçeye sahip olmasıdır. Bu sayede hem arazi hem de bahçenize İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi sayesinde sahip olabilirsiniz. Fiyatları henüz belli olmasa da ön satış aşamasında olacak olan talepler fiyatların belirlenmesinde etkileyici unsur olacaktır.

İdealist Koru İstanbul Emlak Projesi Site Özellikleri

Çocuk yüzme havuzu bulunan sitede havuz keyfi yaşamak isteyen çocuklarınıza özel hazırlanmış olup yine çocuklarınıza özel oyun alanları sayesinde gelişimi sağlayan yerlerdir. Kameralı güvenlik sistemi sayesinde sürekli güvende olmanız gerçekleşir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir