Oyak Göksupark Ankara Emlak Projesi


Ankara Eryaman’da yükselen Oyak Göksupark Ankara Emlak Projesi 15 blokta 1876 konuttan oluşuyor. İlk olarak 150 bin Oayk üyesinin yararlandırılacağı proje 38 bin metrekarelik peyzaj alanına sahip, daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Bölgenin yaşam merkezi olan Oyak Göksupark içinde 7 ayrı ticari alanda yer alıyor. Mavi ile yeşilin muhteşem uyumu ile Ankaralının vazgeçilmezi Göksupark’ın hemen yanında modern yaşamı doğa ile bütünleyen bir proje olan Oyak Göksupark’ta her ayrıntı planlanmış.

Projede daireler 60 m2 ile 137 m2 olarak değişiklik gösteriyor

Açık hava alanından saunaya kadar birçok sosyal tesis, güneşleme terası, yürüyüş parkuru, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, etkinlik alanları ve ticari alanlar sunan Oyak Göksupark Ankara Emlak Projesi metroya, otobüs duraklarına, hastanelere, eğitim kurumlarına ve alışveriş merkezlerine sadece 5 dakika uzaklıkta. Ankara şehir merkezine 20, havalimanına 20 dakika mesafede bulunan projede dairelerin büyüklüğü 60 metrekare ile 137 metrekare olarak değişiklik gösteriyor. Proje özelliklerinde kameralı güvenlik yanında 7/24 güvenlik hizmeti de yer almakta.

Oyak hedefini bir adım öteye taşıdı

Kurulduğu günden bu yana 15 bin konutu teslim eden Oyak, Oyak Göksupark Ankara Emlak Projesi ile hedefini bir adım öteye taşıdı. Modern şehir örneği projede de hedef aynı, müşteri memnuniyeti. Projede mevcut olan dairelerin fiyatları değişiklik gösterse de bedelleri şu şekli ile alıcısına sunuldu.

1+1 daireler : 204 bin- 233 bin TL

2+1 daireler : 297 bin – 358 bin TL

3+1 daireler : 362 bin – 441 bin TL

4+1 daireler : 423 bin – 544 bin TL

Alıcılar ödemeleri anlaşmalı bankalardan yararlanılan seçenekler ile yapılabildiği gibi peşin ödeme imkanına da sahip.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir