Park Mavera Lounge 4 İstanbul Emlak Projesi


Başakşehir’de Millet Bahçesine komşu 380 bin metrekarelik dairelerden oluşan Park Mavera Lounge 4 İstanbul Emlak Projesi Başakşehir kent meydanına çok yakın. Belediye, Emniyet Müdürlüğü, Kaymakamlık, 5 yıldızlı otel, Selatin Camii, kapalı spor salonları, VIP ofisler ve olimpik yüzme havuzu yanında Sağlık kent, İstanbul havalimanına yakın, 3. Köprü bağlantı yolu ile TEM otoyolunun ortasında bulunan bir lokasyona sahip.

İlkelerinden ödün vermeyen Makro İnşaattan yeni proje

Kalite ve zamanında teslim ilkesi ile çalışan gerek yurt içi gerekse yurt dışı projelerinde ilkelerinden ödün vermeyen Makro İnşaat, geleneksel aile değerlerini koruyan modern ve yaşanabilir alanlar sunuyor. Satış ve satış sonrası müşteri memnuniyeti vizyonuna sahip Makro İnşaat sektöre öncülük eden bir firma. Marka olmanın müşteri memnuniyetinden geçtiğine inan bir yapı ile hazırladığı projelerinde alıcılara yüksek oranda değer ve prim imkânı da tanıyor. Park Mavera Lounge 4 İstanbul Emlak Projesi ile tamamlanmasının ardından konutların değeri artarken alıcıların yatırımlar da yüksek oranda artıyor.

Daireler 2.100.000 liradan başlıyor

2022 yılı sonunda tamamlanacak olan Park Mavera Lounge 4 İstanbul Emlak Projesi 133 daireden oluşuyor, daireler 4+1, 5+1 ve 6+1 şeklinde tasarlanmış durumda.  Başakşehir’de 1, 2 ve 3 projelerinin ardından yine Makro İnşaatın 4. Projesi olan Park Mavera Lounge 4 İstanbul Emlak Projesi ön talep döneminde %55’in üzerinde bir satış rakamını yakaladı. Geniş ve lükse dairelerin fiyat aralığı 2 milyon yüz bin ile 6 milyon beş yüz bin arasında değişiyor. Dairelere %30 peşin 20 ay taksitle, %40 peşin 24 ay taksitle ya da %50 peşin 30 ay vade ile sahip olma imkânı tanınıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir