Ihlamur Konakları Eskişehir Emlak Projesi


Eskişehir’in aydınlanan yüzüyle tanışacağınız Ihlamur Konakları Eskişehir Emlak Projesi ile siz de az katları olan, lüks dairelerden birine sahip olabilirsiniz. Isınma sistemleri, koruma sistemleri ve sosyalleşme alanlarıyla günlük hayatınızı etkili bir şekilde geçirebileceğiniz Ihlamur konakları, konaklamanız için Vadişehir’in eşsiz manzarasında hayata geçirilmeye başladı.

Hayallerinizdeki Tripleks Villa Fırsatları

1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu Ihlamur Konakları Eskişehir Emlak Projesi, tripleks villa imkanlarıyla da ailenizin huzurlu bir şekilde yaşayabileceği konutlara sahip. 254 metrekarelik bir yaşam alanına sahip olabileceğiniz Ihlamur konakları 380 bin liradan başlayan fiyatlarıyla ev sahibi olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Modern mimarisi ve iç dekorasyonuyla yaşam alanınızda istediğiniz manzaraya kavuşabilirsiniz.

Site özellikleri arasında çocuk oyun alanları, basketbol sahaları ve fitness merkezi bulunuyor. Hem eğlenip hem de dinlenebileceğiniz site tesisine sahip olan bu güzel konutlar uygun fiyatlar ve geniş dairelerle sizi bekliyor.

Lüks İç Dizayn

Ihlamur Konakları Eskişehir Emlak Projesi, dairelerin içinde yerden ısıtma sistemine sahipken, ankastre beyaz eşyalara da sahip olmanızı sağlıyor. Tam donanımlı hayalinizdeki evlerden birine sahip olabileceğiniz konutlar depreme dayanıklı, yalıtım sistemine sahip ve ebeveyn banyosu özelliklerini de barındırıyor. Herkesin yaşamak istediği bütün detayları düşünülmüş lüks dairelerden birine siz de sahip olabilir, ailenizle birlikte site kafesinde oturup keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Peyzaj alanları ve şık mimarisiyle Ihlamur konutları sizi bekliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir